Четвер, 23 Червня, 2022

Голоси хмельничан на виборах президента України

Загалом у Хмельницькій області більшість голосів отримав кандидат у президенти Володимир Зеленський – 70,8%. Центральна виборча комісія збирала протоколи голосування і визначила, хто і де на Хмельниччині підтримав Порошенка, а хто вже діючого президента. Наприклад, колишній  глава держави Петро Порошенко отримав всього 24,25% голосів. Загалом по Україні Львівщина – єдина область України, де на виборах більшість підтримала Порошенка. На Хмельниччині, як уже відомо, виборці віддали беззаперечну більшість голосів саме Володимиру Зеленському. Більш детальніше дізнайтеся далі на yes-khmelnytskyi.

Хто на Хмельниччині підтримав Порошенка

Однак, за даними ЦВК, є на Хмельниччині населені пункти, де більшість виборців підтримали кандидати в президенти Петра Порошенка. Наприклад, у селі Гута на Славутчині за Зеленського віддали 45 голосів, а за Порошенка – 77 голосів. Окрім того явка на дільниці була надзвичайно висока – 98%.

На Шепетівщині у селі Рихлівка Порошенку віддали 113 голосів, тоді як Зеленському – 83. У селі Савичі підтримали Порошенка 38 виборців, тоді як Зеленського 29. Як і в селі Брикуля за Порошенка віддали більше голосів – 46 голосів проти 37.

Є дільниці, де підтримали чинного президента, і на Ізяславщині. Так у селі Поліське, де явка на виборах була трохи більшою за половину (61%) за Зеленського віддали 97 голосів, а за Порошенка 167. Виборці у селі Стара Гутиська також віддали перевагу Порошенку (33 голоси проти 17).

На Красилівщині у селі Великі Юначки за Зеленського віддали 53 голоси, а за Порошенка 68. Поруч у селі Красівка також лідирує Порошенко з 32 голосами проти 23-х. Як і в селі Криворудка більшість отримав Порошенко – 51 голос проти 38.

На Старосинявщині у деяких селах також лідирує Порошенко. Зокрема у селах Гончариха та Олександрівка. На Летичівщині Порошенко здобув перемогу на п’яти виборчих дільницях, розташованих в селах Юрченки, Антонівка, Сахни, Майдан Голенищівський та Прилужне. По одному населеному пункту, де більшість голосів виборці віддали Порошенку, на Городоччині (село Калитинці) та в Кам’янець-Подільському районі (село Параївка).

голосування

Лідер президентських перегонів

На Деражнянщині за Порошенка проголосували в Слобідці Шелехівській та Марківці. На Чемеровеччині – у селах Слобітка Скипчанська, Вишневе та Антонівка. Ще чотири села Новоушицького району, а саме Новий Глібів, Виселок, Загоряни та Губарів, також віддали більшість голосів кандидату на пост президента чинному Главі держави Петру Порошенку.

Існує також онлайн-опитування, у якому взяло участь 1033 користувачі. 41(3,97%) обрали варіант «Не піду на вибори», 44 (4,26%) – «Зіпсую бюлетень, оскільки немає графи «Проти всіх». Ще 63 (6,1%) інтернет-користувачі вагалися, тому обрали відповідну графу опитування. А результати опитування між двома кандидатами розподілилися наступним чином: 441 відвідувач (це 42,69%) віддав голос за Петра Порошенка і 439 (42,5%) за Володимира Зеленського.

Ще п’ятеро інтернет-користувачів обрали «Ваш варіант». Вони написали «Я за Бойка», «Савченко», «Володимир Зеленський», «За Кошулинського» та «Після дебатів вирішу». Зауважимо, що це опитування не репрезентативне, а лише відображає думку тих користувачів, які взяли участь в опитуванні.