Середа, 22 Червня, 2022

Хмельниччину відвідав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

 

У День Знань прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з робочим візитом побував у Хмельницькому. Компанію прем’єру зіставили в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, народний депутат, який представляє Хмельницький округ Микола Стефанчук та інші високопосадовці. Здебільшого парламентрі відвідали освітні заклади. Більше інформації дізнайтеся з yes-khmelnytskyi.com.ua.

1 вересня можновладці полюбляють виступати у закладах освіти

Це вже стало традицією коли народні депутати, міністри чи президент у День знань відвідують школи, університети, технікуми, дитячі садочки. Денис Шмигаль не став порушувати традиції і з самісінького ранку побував у прикордонній академії. Це був запланований візит, а ось у НВК № 10 поважні гості заїхали начебто спонтанно. Школу відвідали аби подивитися чи готовий хмельницькій освітній заклад до початку навчального року в умовах карантину. 

Далі по плану прем’єр поїхав у село Давидківці аби проконтролювати готовність нового дитячого садочку. Потрібно зазначити, що дошкільний навчальний заклад відкриє свої двері для вихованців через два тижні. Тому керманичі проінспектували порожній дитсадок та вручили завідуючій подарунок для потреб ДНЗ – ноутбук та стереосистему. 

ВПУ № 25: відповіді на питання

Порцію уваги від парламентарів отримало і вище професійне училище № 25. Делегація на чолі з Денисом Шмигалем відвідала класи, а прем’єр відповів на запитання. Потрібно зазначити, що чітких відповідей політик не давав. До прикладу, на запитання учнів чому у них стипендія становить 485 гривень, пан Шмигель відповів, що пропрацює це питання, проте конкретної відповіді щодо коригування суми так і не дав. Також вихованці училища поцікавилися чому біля їхнього навчального закладу досі не збудований спортивний майданчик. На що парламентар відповів, що держава будує спортивні комплекси, стадіони, а спортивними майданчиками має займатися місцева влада. 

Після освітніх закладів делегація відвідала державне підприємство “Новатор”, яке, до речі, відоме поза межами України.