Неділя, 15 Травня, 2022

Як вибрати ноутбук?

Ноутбук — потрібна річ, як для дозвілля, так і для роботи. Придбати ноут в Хмельницькому не є проблемою, адже у місті є безліч магазинів з технікою. Також можна зробити замовлення онлайн, а товар забрати з пункту видачі у Хмельницькому чи іншому місті в Україні. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати ноутбук, на які характеристики звертати увагу, що потрібно враховувати під час покупки. Більше можна дізнатися ось тут: https://stylus.ua/noutbuki/proizvoditel:lenovo/ .

Для чого вам ноут?

Перед тим як йти до магазину з технікою дайте відповідь собі на запитання: “Для чого мені цей гаджет?” Адже від відповіді буде залежить який ноутбук вам підійде. Погодьтеся, що є різниця між діями — грати відеоігри і працювати у ворді. Тому обов’язково скажіть консультанту в магазині про ваші наміри щодо використання цього девайсу. 

Від розміру дисплея залежить якість роботи

Дисплей — важлива деталь будь-якого гаджета, в тому числі, і ноутбука. Стандартні розміри:

  • 13,3-14,1. Компактний пристрій, який буде зручним для людей, які часто у відрядженнях. На такому гаджеті зручно створювати таблиці, презентації, переглядати відео. Взагалі на такому ноуті чудово працювати в дорозі, він тонкий та легкий в порівнянні з іншими пристроями. Проте якщо ви хочете на девайсі грати важкі відеоігри, тоді варто задуматися над більшою діагоналлю. 
  • 15,6. Це класика та золота середина. Гаджети з такою діагоналлю дуже популярні, адже вони придатні для роботи і дозвілля. Вони легко транспортуються. 
  • 17.3 і більше. Такі ноутбуки можуть повноцінно замінити стаціонарний комп’ютер, вони досить потужні та можуть виконувати і підтримувати різні програми. Єдиний мінус — це вага. Ноут з такою діагоналлю важить понад 3 кілограми. 

Процесор — мозок ноутбука

Від його потужності залежить наскільки складні програми гаджет буде опановувати. Тому звертайте увагу на тип процесора та при покупці одразу кажіть консультанту, які операції будете виконувати. Бажано щоб процесор мав 4 ядра аби використовувати пристрій не один рік. В хмельницьких магазинах є великий вибір ноутів з різними процесорами. Проте рекомендуємо купувати процесор на перспективу.

Оперативна пам’ять

Це швидкість вашого ноута, тому якщо ви хочете комфортно та оперативно працювати “оперативки” має бути достатньо. Загалом, спеціалісти зазначають, що чим більше пам’яті тим краще, проте від цього і залежить ціна товару. Якщо бажаєте, щоб ноутбук швидко виконував запити, тоді варто обирати пристрій з об’ємом не менше 4 гігабайти. Якщо є можливість придбати більше пам’яті — не зволікайте. Також варто при купівлі звернути увагу на:

  • Відеокарту. Важлива деталь ноутбука. Особливо, якщо ви полюбляєте грати класні ігри. Якщо пристрій купуєте для геймера або дизайнерської роботи, тоді краще обрати графічну карту початкового класу. 
  • Акумулятор. Обирайте батарею з великою ємністю. Це дозволить пристрою працювати без підзарядки 5-8 годин. 
  • Матеріал курпусу. Зрозуміло, що чим міцніший корпус, тим надійніше буде пристрій, тому якість має бути на вищому рівні.

Сподіваємося, вам сподобався наш матеріал і ви зробили правильні висновки.