Четвер, 23 Червня, 2022

Бандажі у Хмельницькому для коліна, зап’ястя, спини

Медичні бандажі у Хмельницькому та ортези полегшують, підтримують та стабілізують безліч різних показань. У минулому часто були потрібні набагато складніші процедури, для лікування післяопераційних та посттравматичних подразнень, таких як деформації. 

Med-magazin.ua пропонує вам великий вибір онлайн-бинтів і ортезів для різних кінцівок і потреб. Бандажі у Хмельницькому, бандаж для гомілковостопного суглоба або бандаж для гомілковостопного суглоба стабілізує гомілковостопний суглоб і захищає його від травм, наприклад, у разі розтягнення зв’язок або розриву бічних зв’язок. Тому що кісточка особливо схильна до травм під час занять спортом. Однак корсети у Хмельницькому також використовуються для подальшого догляду за зламаними кістками (переломами), коли гіпс не потрібний.

Особливість якісних бандажів для спини у тому, що вони мають спеціальні притискні подушечки (накладки), що мають приємний масажний вплив на тканини. Сучасні попереково-крижові бандажі у Хмельницькому мають ще й компресійний ефект, тобто. покращується кровообіг у ділянці стопи. Обидва ефекти можуть позитивно впливати на загоєння травм стопи.

Види ортезів

Залежно від того, де розташовані симптоми та що їх викликає, слід використовувати різні пов’язки. В магазині ви знайдете не тільки плечові бандажі у Хмельницькому, а й ортези для стопи для відновлення після травм, для профілактики та при симптомах захворювань, що зачіпають різні ділянки стопи. пов’язки на кісточку Існують спеціальні пов’язки на кісточку при болях у кісточці або в іншій частині кісточки. Вони стабілізують та допомагають зменшити набряк.

Променезап’ясткові бандажі у Хмельницькому та ортези мають загальну стабілізуючу дію, але ортези більше обмежують свободу рухів. Це дозволяє повністю знерухомити гомілковостопний суглоб.

Варіанти ортезів зап’ястя

  • Ортези пальця підходять. Однак вони не знерухомлюють саме зап’ястя.
  • Ортези на зап’ясті охоплюють весь суглоб та нижню частину кисті до суглобів пальців.

Гомілковостопні бандажі у Хмельницькому часто мають жорсткі компоненти, такі як вбудовані шини, але внутрішня частина залишається м’якою та зручною. Особливо після операції гомілковостопний суглоб часто доводиться повністю знерухомлювати, щоб він міг безперешкодно гоїтися. Проте існують і змішані форми бандажів та ортезів. Скільки коштують ортези можна узнати на сайті.

З ними тиск можна регулювати індивідуально. Це рекомендується, якщо була травма. У міру стихання симптомів можна регулювати рівень стабілізації. Ви повинні завжди обговорювати зі своїм лікарем, якою мірою ваша кісточка повинна бути стабілізована і що вам більше підходить: пов’язка або ортез на гомілковостопний суглоб. Можливо він підкаже, якої фірми краще придбати ортез.