Четвер, 12 Травня, 2022

Надійний спосіб перевірки підприємства за ІПН. Це варто знати кожному

Перед початком співпраці з контрагентом, все більше підприємців задумуються про мінімізацію ризиків. Завдяки системі YouControl https://youcontrol.com.ua/topics/perevirity-pidpryemstvo-za-ipn-nadiyniy-sposib/ у кожного є можливість перевірити компанію за ІПН на податкову заборгованість. Якщо ж виявиться, що потенційний партнер, наприклад, є неблагонадійним, тоді набагато легше відмовитися від такої співпраці.

Який спосіб перевірки підприємства найбільш надійний?

Найбільшою ефективністю та надійністю відрізняється спосіб за ІПН, котрий складається з 10 цифр. Перевірити підприємство за ІПН досить просто, за допомогою системи «YouControl» процедура займе близько 5 хвилин.

Тож користувач зможе дізнатися таку інформацію:

  • чи існує взагалі  підприємство;
  • чи є податкова заборгованість у компанії;
  • відповідність імені засновника та дати реєстрації ФОП.          

Вже перевірка цих даних допомагає в складенні об’єктивного уявлення про контрагента. Це першочергові дані, котрі варто перевірити. Якщо ж закрадуться сумніви, тоді можна зайнятися більш ретельною перевіркою.

Покрокова перевірка підприємства

Тож, з чого ж почати перевірку підприємства?

  1. Варто дізнатися номер ІПН або ж ЄДРПОУ зі статутних документів. Бухгалтер або ж менеджер може за запитом надати дану інформацію.
  2. Далі користувач вводить відповідні дані в пошукову стрічку «YouControl».
  3. Завантажується досьє підприємства. Не варто турбуватися про присутність збігів. В динамічному пошуку такого просто не може бути. Вже по статусу буде зрозуміло, чи працює компанія, чи вже припинила свою діяльність.
  4. Ще один пункт, на який варто звернути увагу — зареєстрований вид діяльності, чи відповідає він вашій угоді, наприклад.  
  5. Робити висновки про дисциплінованість контрагента можна, перевіривши податковий борг за ІПН. Тобто при наявності досить суттєвого податкового боргу, стає зрозуміло, що компанія та її власник мають серйозні проблеми, з такою компанією краще не співпрацювати.

Бізнес-розвідка від «YouControl»

Аналітична платформа «YouControl» постійно наголошує на тому, наскільки важливо перевіряти контрагентів. Неправильне рішення може вплинути негативним чином на ваш бізнес, репутацію, фінансові втрати.

Цього всього можна легко уникнути, продумавши даний крок наперед, тобто перевіривши підприємство за ІПН. Бізнес-розвідка — це не так складно та боязко, як може здатися на перший погляд. З інструментами «YouControl» ви швидко, в зручному для себе режимі отримаєте повну інформацію, на основі чого зможете легко прийняти остаточне рішення.