Понеділок, 16 Травня, 2022

Набір ключів: незамінні інструменти на всі випадки життя

У сучасному світі величезна кількість приладів і техніки, яка постійно потребує догляду. Необхідно проводити огляди, чищення і, звичайно ж, ремонт. Для всього цього потрібні інструменти: ключі, викрутки, пасатижі і багато іншого. Але така кількість речей потрібно ж десь зберігати. Щоб не шукати місце в своїх шафах, виробники придумали кейси, в яких можна зберігати інструменти, але зараз існують цілі набори, в яких можна знайти абсолютно все. Їх можна зустріти в побуті будь-якого чоловіка: від професійних робочих до звичайного автолюбителя. Купити набір ключів з доставкою по Києву можна всього в один клік.

Класифікація наборів

Набори інструментів є на всі випадки життя, тільки от, як і випадки, інструменти бувають різні:

 • універсальні (побутові) набори;
 • автомобільні набори;
 • професійні набори.

На перший погляд може здатися, що відмінностей майже немає, але це не так. Вони є. Наприклад, домашні набори включають в себе інструмент, який використовується майже в кожній ситуації: молоток, викрутка, гайковий ключ і інші. Цих інструментів може не бути, наприклад в наборі для автомобіліста. Там в комплектації дрібні ключі і інші пристосування для ремонту вашого залізного коня. Кількість інструментів в побутовому наборі невелика – лише те, що може стати в нагоді, щоб не займати багато місця, на відміну від наборів для робітників.

Професійні ж, крім стандартних інструментів, можуть включати в себе блоки живлення, кріплення і навіть мультиметри. Вони можуть стати в нагоді їм у вирішенні більш складних завдань.

Універсальний інструмент

В набори інструментів “на всі випадки життя” входять:

 • гайкові ключі різного розміру;
 • викрутки різного розміру і з різним наконечником;
 • кліщі;
 • пасатижі;
 • плоскогубці;
 • молоток;
 • торцеві головки і утримувач для них;
 • подовжувач.

Це основні предмети, але також набір може включати багато іншого. Він підійде для вирішення будь-яких побутових проблем, усунення неполадок і несправностей. Такий набір можна знайти у кожного господаря.

Автомобільні набори

З автомобільними наборами все ясно. Застосовуються вони для лагодження машин, але ж і машини бувають різні. Для кожного класу автомобілів можна знайти свій набір інструментів. Наприклад, існують набори для автосервісів, для легкових і вантажних автомобілів, для любителів копатися під капотом своєї ластівки, набори для профілактичної роботи. У них зазвичай входять різні ключі, викрутки, кусачки, торцеві головки різних діаметрів, а також можна знайти набори навіть з круглогубцами.

Професійні набори

Такі набори можна використовувати в будь-якій ситуації. Підбираються вони строго по виду діяльності, так як є роботи, для яких потрібен певний інструмент. Наприклад, існують набори для годинникарів, в які входять маленькі викрутки, просто так якими не попрацюєш. Пристосування, які є в таких наборах, навряд чи знайдуться в інших комплектах інструментів.

Які ключі зустрічаються в наборах?

У наборах інструментів можна зустріти такі різновиди ключів:

 • Гайкові ключі – використовуються в роботі з гайками, муфтами, болтами та іншими деталями. Майже всі набори включають односторонні або двосторонні екземпляри.
 • Розвідні ключі – служать для роботи з кріпленнями. Мають розвідні губки з регульованою відстанню між ними.
 • Торцеві ключі – потрібні автомобілістам. У комплектах подаються складові екземпляри з різними за розміром насадками.
 • Накидні ключі – потрібні для охоплення кріплення з кожної зі сторін. Зустрічаються шести- і дванадцятигранні профілі.
 • Ріжкові – застосовуються для охоплення кріплення з двох або трьох сторін.

Переваги і недоліки кожного з типів комплектів

У кожного з типів є свої переваги і недоліки. Універсальні набори хороші тим, що у них все компоненти взаємозамінні, величезний вибір форм, розмірів і елементів. Мінус таких наборів – якість нижче середнього і купа зайвих інструментів, які можуть ніколи вам не знадобиться.

Автомобільні набори можуть похвалитися тим, що завдяки їм, багато технічні завдання зробити самому. Вибір інструментів великий, тому для простої перевірки або профілактики можна в сервіс не звертатися. Однак такі комплекти не врятують у вирішенні більш складних завдань, тому варто подумати купувати такий набір.

Перевага професійних наборів в тому, що в них немає зайвих інструментів. Кожна з комплектуючих важлива, ось тільки для вирішення повсякденних завдань такі набори не підійдуть. Аж надто складні і вузькопрофільні там інструменти.

Правила техніки експлуатації та безпеки

У роботі з таким інструментом необхідно пам’ятати, що тільки правильне використання і дотримання заходів безпеки дасть хороший результат. Правила роботи, про які потрібно пам’ятати:

 • змащуйте інструмент;
 • для очищення використовуйте гас;
 • утримуєте інструмент в сухому місці;
 • не використовуйте для очищення спиртовмісні речовини.

Правила техніки безпеки:

 • перед використанням перевірте справність інструменту;
 • використовуйте інструмент строго за призначенням;
 • користуйтеся захисними окулярами під час роботи.

Якщо слідувати цим простим правилам, жодна проблема не буде для вас страшна.

Застосування наборів ключів

Комплектації ключів використовуються в багатьох сферах нашого життя. Універсальні набори зустрічаються в повсякдення найбільш часто. Вони використовуються практично скрізь. Автомобільні екземпляри зустрічаються у будь-якого водія, так як кожен залізний кінь потребує обслуговування. Спеціальні ж набори можна зустріти тільки у майстрів своєї справи: електриків, сантехніків, монтажників і багатьох інших.

В інтернет магазині Electronoff можна купити набори на будь-який випадок, з різними комплектуючими: ключами. викрутками і навіть таким інструментом як пінцет. Асортимент не залишить байдужим жодного чоловіка. У вас є можливість заощадити час і придбати якісний і надійний товар не виходячи з дому.