Четвер, 12 Травня, 2022

Олександр Симчишин зробив заяву щодо своєї участі у позачергових виборах до Верховної ради України

Сьогодні, 10 червня, міський голова Олександр Симчишин зробив заяву щодо того, чи буде брати участь у позачергових виборах до ВРУ. «Хмельницький.Yes» розповість про це далі.

Олександр Симчишин пояснив, що не буде балотуватися на позачергових виборах до Верховної Ради України, які призначені на двадцять перше липня. Міський голова зазначив, що не може зрадити хмельничан, які обрали його мером у 2015 році. Він відчуває усю відповідальність, тому буде працювати і надалі.

«Було багато спекуляцій та чуток, що я розглядав посаду міського голови як кар’єрну сходинку, щоб йти далі у велику політику. Я надзвичайно вдячний хмельничанам, що вони в 2015 році зробили свій вибір на мою користь. Мені дуже подобається працювати на посаді міського голови і я не можу зрадити хмельничан, я розумію усю відповідальність. Якщо хмельничани довірили мені п’ять років очолювати місто і керувати, то я буду працювати й далі», – зазначив Олександр Сергійович під час брифінгу.

Реакція соцмереж

Хмельничани активно коментують допис міського голови у соцмережі. Переважна більшість дякує меру за все те, що він робить для міста. яке постійно змінюється та розвивається. Дописувачі бажають міському голові сили для подальших звершень та підтримують.  На заяву мера відреагував також відомий хмельницький музикант, лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний.

«Фух, бо я вже спереживавсі!!! Моя родина визнала Симчишина найкращім мером Хмельницького за всі роки, тому відпускати його у ВРУ в наших планах немає!!! Дайош Симчишина да другий термін!!! P.S. Але дорожне покриття біля Палацу творчості дітей та юнацтва треба всеж таки відремонтувати, дякую!!!», – прокоментував допис мера Сергій Присяжний.

Дехто вважає, що Симчишин повинен стати президентом. На думку інших користувачів соцмереж, Олександр Симчшин міг би зробити у Верховній Раді набагато більше і не лише для хмельничан.

Громадський активіст, директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк також висловив слова подяки меру. 

«Молодь міста дякує міському голові за пророблену роботу! По-переду ще багато звершень!», – написав Владислав Гребенюк.