Субота, 14 Травня, 2022

Олександр Симчишин склав присягу

Сьогодні, 26 листопада, відбулося перше засідання депутатського корпусу Хмельницької міської ради VIII-го скликання. Олександр Симчишин склав присягу у присутності новообраного складу Хмельницької міської ради восьмого скликання. Далі розповість про це yes-khmelnytskyi.

Перша сесія новообраної Хмельницької міської ради

Засідання депутатського корпусу Хмельницької міської ради VIII-го скликання розпочалося із вручення посвідчень та привітань. Міський голова Олександр Симчишин перед початком сесії провів зустріч з депутатами сьомого скликання. Кожному міський голова вручив фотоальбоми та подяки. Олександр Симчишин зазначив, що за останні п’ять років зросли показники в усіх сферах, це означає, що усі працювали якісно та як одна команда. На згадку про співпрацю міський голова зробив спільне фото з депутатами сьомого скликання біля будівлі міської ради. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Шестеро новообраних депутатів відмовилися від мандатів. В остаточному списку 42 народних обранці. Голова Хмельницької міської ТВК Віталій Швед розповів, що 26 депутатів від “Команди Симчишина”, “Європейська солідарність”, “За майбутнє”, “Батьківщина” та “Слуга народу” – отримали по 4 депутатських мандати.

Сьогодні усі сорок присутніх депутатів отримали посвідчення та нагрудні знаки.

Міський голова склав присягу

Олександр Симчишин склав присягу. Міський голова присягався на Конституції України та Острозькій Біблії.

https://youtu.be/uKex-SaLAVE

“Сьогодні вдруге присягнув громаді Хмельницького як обраний міський голова. Разом зі мною до роботи приступили 42 новообраних депутати 8 скликання. Тому кожне слово моєї присяги має стати і законом для них. Щиро вірю, що ми будемо працювати як єдине ціле і надалі робитимемо Хмельницький щодня новим!”, – написав на своїй сторінці у соцмережі Олександр Симчишин.

Ще п’ять років тому Олександр Симчишин озвучив три принципи, які нас об’єднують: інтереси громади, конструктивна, плідна та продуктивна співпраця, Хмельницький щодня новий. Він запропонував новобраним депутатам взяти ці принципи за основу у щоденній праці на благо міста.

“Сьогодні розпочинається нова сторінка в історії міста Хмельницького, в історії Хмельницької області та історії України”, – каже Олександр Симчишин.

Олександру Симчишину вручили посвідчення, нагрудний знак та булаву.

Сьогодні Духовна Рада Хмельницького благословила міського голову Олександра Симчишина та новообраний депутатський корпус на нові звершення на благо міста. Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній ПЦУ благословив депутатів та міського голову на плідну працю і прочитав молитву. Про це повідомляє Духовна Рада Хмельницького на своїй сторінці у соцмережі.

Наступного тижня депутати обиратимуть нового секретаря та заступників міського голови.

Хмельничани вітають Олександра Симчишина та бажають успіхів, перемог, натхнення у справах та нових звершень.

Нагадаємо, що 25 жовтня хмельничани обирали міського голову. Олександр Симчишин вдруге став міським головою Хмельницького. Його підтримали 86,83% хмельничан. За нього проголосували 74062 мешканці міста. Це найкращий результат серед усіх мерів обласних центрів. Протягом першої каденції Олександру Симчишину вдалося чимало зробити на благо Хмельницького. Десятки нових дитячих і спортивних майданчиків, відремонтовані прибудинкові території, закупівля сучасних тролейбусів, нова дорога на вулиці Січових Стрільців, нові дитячі садочки, відремонтовані школи, нові сквери, фонтани, вбиральні, амбулаторії, проведення фестивалів, ярмарок та багато іншого.