Понеділок, 16 Травня, 2022

Бутильована вода: які переваги і де замовити

За останні роки люди все частіше вибирають здоровий спосіб життя, правильне харчування, стежать за тим, на скільки екологічно чиста їжа і вода, яку вони вживають.

Всі пам’ятають, ще по урокам біології, про те, що 80% людського організму – це вода, і саме від якості залежить обмін речовин, робота органів і здоров’я в цілому.  Багато виключають зі свого раціону воду, яка тече з крану і змінюють її на бутильовану. У водопровідній воді велика кількість шкідливих речовин і домішок, з допомогою яких вона очищається, тому її щоденне вживання дуже згубно позначитися на здоров’ї. Бутильована вода має ряд переваг, головною з них вважається доставка води в офіс, будинок, школу, дитячий сад, та й взагалі – куди вам завгодно.

 “Плюси” води в пляшках:

  •  Легка засвоюваність, нормалізація травлення і роботи організму в цілому;
  •  Насиченість корисними мінералами;
  •  Використання не тільки для щоденного вживання або втамування спраги, а й для профілактики хвороб шлунка (наприклад мінеральна вода “Миргородська”).

 Екологічний аспект

 Багато компаній з виробництва бутильованої води не замислюються про навколишнє середовище і наслідки для нього.  Деякі для виробництва пластикової пляшки використовують сиру нафту, а інші – переробляють вторсировину.

 Фірми – виробники бутильованої води і які займаються її доставкою піклуються про навколишнє середовище не тільки завдяки використанню “вторинки”, а ще в такі способи:

  •  Проводять екологічні заходи, як, наприклад, “Зелена торба”.  Компанія MyWatershop запустив екологічну акцію з метою допомогти клієнтам сортувати пластикові пляшки і віддавати / обмінювати їх на переробку;
  •  Утилізують відходи;
  •  Висаджують дерева і озеленюють місцевості;
  •  Збирають і утилізують батарейки.

 Чому MyWatershop?

Серед багатьох компаній з доставки води, Mywatershop є дуже популярною серед споживачів бутильованої води.  Все тому, що вона є офіційним представником IDS Borjomi Ukraine і працює на ринку доставки двадцять років.

Доставка води миргородська, моршинська, боржомі, аква лайф, аква няня і аляска – є чистими питними водами і розлиті згідно з європейськими стандартами якості.  Також, IDS Borjomi Ukraine надає гарантію безпеки власного продукту.

MyWatershop має понад сто тисяч задоволених клієнтів і ця цифра зростає постійно.