Четвер, 12 Травня, 2022

Як отримати право на оренду землі на електронних аукціонах в системі Прозорро.Продажі

Останній рік ознаменувався низкою важливих змін у законодавстві України, які також суттєво вплинули на особливості процедури торгів по земельним ділянкам. Суспільство вже давно очікувало на такий крок від влади, оскільки стара система вже була не в змозі функціонувати на благо країни та не забезпечувала дотримання чесності аукціонів. Прості жителі нашої країни просто не мали доступу до заходів подібного роду, оскільки все було куплено багатіями, а земельні угіддя продавалися за безцінь іноземним інвесторам. Це дуже негативно позначилося на стані економіки та серйозно підірвало довіру суспільства до влади.

Проте, все погане рано чи пізно завершується, так сталося і з корумпованою системою державних торгів, які замінили на нову, сучасну та чесну, яка в змозі надавати послуги кожному громадянину із дотриманням чинного законодавства. Цей крок був необхідний для того, щоб сприяти децентралізації в країні, а також забезпечити кожному громадянину можливість реалізувати своє право на вільне розпорядження власними земельними угіддями. Ще кілька років тому власники паїв не могли їх продавати або здавати в оренду, тому люди були змушені користуватися послугами тіньового ринку, отримуючи мізерні доходи зі своїх земельних ресурсів. Тепер же власники паїв можуть здавати свої земельні угіддя в оренду абсолютно законно і отримувати з цього прибуток. Таким чином планується розвивати аграрний сектор економіки і не допустити занепаду земельних угідь на території нашої країни.

Орендувати сільськогосподарські ділянки на електронних аукціонах мають право як громадяни України, так і іноземці. Право оренди на конкретну ділянку розігрується в процесі торгів. Той учасник, який зробить найвигіднішу пропозицію і отримає перемогу на аукціоні матиме право оренди. Дізнатися більше про особливості електронних торгів з питання оренди земельних угідь можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/torgi-na-pravo-orendi-zemelnoi-dilyanki-na-prozorroprodazhi/.

Які переваги використання майданчику УУБ для участі в торгах на право оренди земельних ділянок?

Якщо ви хочете прийняти участь у торгах на право оренди земель, то найкраще для цього буде використовувати ліцензований у Прозорро.Продажі майданчик – Українську Універсальну Біржу. До основних її переваг відносяться такі:

  • Ліцензія державного рівня;
  • Дотримання законодавства та правил системи під час проведення торгів;
  • Рівні права всіх зареєстрованих учасників та конфіденційна подача пропозицій на участь у торгах;
  • Висока якість надання послуг та швидке оновлення інформації;
  • Прозорість та чесність;
  • Постійний контроль за проведенням торгів самими учасниками системи та державними органами;
  • Інтуїтивний і зручний сайт на якому представлено тисячі земельних лотів серед яких ви знайдете цікаві пропозиції.

ТОВ УУБ надає свої послуги керуючись чинним законодавством та встановленими на Прозорро.Продажі правилами. Тут ви знайдете досвідчених фахівців, які допоможуть отримати перемогу в боротьбі за вигідні лоти.