Понеділок, 16 Травня, 2022

Хто отримав нагороди від Президента України на Хмельниччині?

Вже стало доброю традицією нагороджувати українців, які здійснили вагомий особистий внесок у розвиток України. Хто був відзначений на Хмельниччині, дізнайтесь з Хмельницькийyes.

Доки Петро Порошенко не склав свої повноваження, як Президент України він відзначив нагородами видатних громадських діячів міста та Хмельницької області.

Тож 23 квітня голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий вручив відзнаки та нагороди подолянам, які на думку президента, зробили вагомий особистий внесок у розвиток та реформування регіону та України, зокрема.

Отже, орденом “За заслуги” І ступеня нагородили Валерія Гордійчука, який працює директором комунального підприємства “Міськтепловоденергія” міста Кам’янець-Подільський.

Почесним званням “Заслужений працівник соціальної сфери” нагороджена  Наталя Мельник, заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Ірина Слободян стала “Заслуженим вчителем України”.

Улюблениця всіх хмельничан та керівник театру пісні “Лісапетний батальйон” Наталія Фаліон отримала звання “Заслуженим працівником культури”.

А “Заслуженим діячем науки та техніки” була нагороджена Інна Ящук, декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Нагадаємо, що Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий повідомив, що напише заяву на звільнення після офіційного призначення нового Глави держави. Це прописано в Законі України “Про місцеві державні адміністрації” у 8 статті.