Четвер, 12 Травня, 2022

Хмельничани зможуть переглянути дебати на великому екрані

Цікаво? Дізнайтеся більше разом із Хмельницькийyes.

Сьогодні, 19 квітня буде гаряче і це не від пекучого весняного сонечка, а через політичну ситуацію в країні. Адже всі українці в очікування політичних дебатів на НСК “Олімпійський”  між кандидатами в президенти – Петром Порошенко та Володимиром Зеленським.

І якщо Вам  не вдалося поїхати в Київ та побачите все на власні очі, не засмучуйтесь. Адже пряма трансляції відбудеться о 19.00.  Хмельницький кінотеатр “Планета” буде транслювати дійство на великому екрані, який розміщений на будівлі.

Керівництво кінотеатру запрошує хмельничан до перегляду та просить заздалегіть “бронювати” лавки через дорогу біля магазину Дитячий світ. Також наголошують, що попкорн можна придбати у приміщенні “Планети”.

Нагадаємо, що декілька тижнів два кандидати ніяк не могли дійти спільної згоди щодо дати та місця проведення дебатів. Чинний президент навіть провів одноосібні “дебати” чотирнадцятого квітня.

Та публічний діалог між Порошенко та Зеленським все таки відбудеться дев’ятнадцятого квітня, тобто сьогодні. На стадіоні вже встановлено дві сцени, які розташовані одна навпроти іншої. А це означає, що кожен кандидат буде виступати на своїй сцені. Хто буде вести захід досі не відомо. Проте відомо, що стадіон  будуть охороняти десять тисяч поліцейських. Глядачів ж будуть пускати на НСК “Олімпійський” з 16.30. Потрібно зазначити, що всіх у кого є квитки будуть пускати через рамки з металошукачем та оглядати. Також буде обшук глядачів і в “чаші” стадіону, тому поліцейські просят ставитись до цього з розумінням, адже мова йде про безпеку громадян.

До головних дебатів країни залишились лічені години, сподіваємось, що все пройде мирно та цивилізовано і кожен кандидат зможе донести свою позицію та план розвитку України виборцям.