Четвер, 12 Травня, 2022

Олександр Симчишин зустрівся з волонтерами Корпусу Миру США в Україні

Сьогодні, 22 травня, міський голова Олександр Симчишин зустрівся з волонтерами Корпусу Миру США в Україні. Далі розповість про це «Хмельницький.Yes».

Корпус Миру в Україні – це урядове агентство США, діяльність якого спрямована на те, щоб зміцнити мирні та дружні відносини між народами світу. В рамках проекту «Розвиток громад» американські добровольці живуть і працюють разом із українцями протягом кількох років, а також обмінюються цінним досвідом. Це позитивно впливає на зростання взаємоповаги та взаєморозуміння між американцями та українцями. 

Наразі місія Корпусу Миру США в Україні є найбільшою. У різних регіонах країни 461 доброволець. Про це розповів директор міжнародної організації Корпус Миру США Майкл Кетовер. Це є найбільшим представництвом Корпусу Миру США у світі. Половина добровольців викладають англійську мову для українських школярів та студентів.

Майже три роки у нашому місті працював волонтер Алан Янг. Це відбувалося у рамках проекту «Розвиток громад». Алан Янг активно працював на проектами, важливими для розвитку Хмельницького. Його місія завершується у червні. У міській раді американським гостям презентували результати спільної співпраці. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Кількарічне перебування Алана Янга у нашому місті можна оцінити як ефективне. Хмельницький став першим муніципалітетом, де розпочав роботу волонтер організації.

Сьогодні міський голова Олександр Симчишин провів зустріч з волонтерами Корпусу Миру США в Україні.

«Це не просто декларативна співпраця. Алан Янг бере участь у переговорах із представниками інших країн, допомогає з багатьма проектами. Зізнаємося, ставлення іноземців до делегації, в якій є волонтер Корпусу Миру, завжди дуже позитивне», – розповів міський голова Олександр Симчишин.

Також Алан Янг працював над розробкою концепції «Розумне довкілля», брав участь у переговорах, що стосувалися будівництва сміттєпереробного заводу.

Директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер позитивно відгукнувся про співпрацю міста з організацією. Про це зауважив сьогодні під час візиту в міську раду.