Понеділок, 16 Травня, 2022

У Хмельницькому відбулося підписання Меморандуму про співпрацю зі Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій

За результатами роботи Форуму української молоді діаспори «Хмельницький 2019» було підписано Меморандум про подальшу співпрацю. Далі розповість «Хмельницький.Yes».

В приміщенні Молодіжного центру зібралися учасники форуму та представники влади.Вони підписали меморандум про подальшу співпрацю. Голова Світового конгресу української молодіжної організації Дмитро Лєкарцев висловив слова подяки міському голові Олександру Симчишину за високоефективну організацію форуму. 

Олександр Сергійович радий тому, що форум уже має практичні результати і домовленості.

«Ми завжди будемо раді вас зустрічати в Хмельницькому. Допомагайте нам популяризувати наш край та нашу країну в цілому світі», – наголосив міський голова.

Також вчора, двадцять восьмого серпня, учасники форуму обговорили важливі напрямки співпраці для покращення інформаційно-комунікаційного простору «Україна-Діаспора» та допомогу організацій української діаспори у розвитку економічних зв’язків.

Роботу першої дискусійної панелі модерувала журналіст та телеведуча із Молдови Даша Руссо. Учасники спілкувалися про важливість інформації та комунікації. 

Журналістка із Варшави Христина Барабаш розповіла про проект, який був присвячений президентським виборам. Його суть в тому, щоб зібрати на одній інтернет-платформі усю цікаву інформацію для українського виборця в Польщі.

Тема другої дискусійної панелі була присвячена питанню «Бізнес та інновації. Допомога організацій української діаспори у розвитку економічних зв’язків». Співзасновниця Міжнародної організації жінок-українок «МОЖУ» Аліна Скоморохова поділилася власним досвідом у цьому питанні. 

Голова Світового конгресу української молодіжної організації Дмитро Лєкарцев висловив слова подяки спікерам та організаторам. Також він вручив подяки від Світового конгресу української молодіжної організації. У результаті учасники обміняли цінним досвідом, обговорили важливі теми та домовилися про співпрацю.