Неділя, 15 Травня, 2022

Олександр Симчишин потрапив до лідерів за кількістю виконаних обіцянок

Двадцять п’ятого жовтня минуло чотири роки з того часу, як в Україні відбулися місцеві вибори. Жителі міст і сіл обирали місцеві ради, сільських, селищних і міських голів. За рік до чергових виборів аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував, як виконують обіцянки мери міст. Далі розповість детальніше «ХмельницькийYes».

У 2015 році усі обласні центри України визначилися з новими мерами. Нагадаємо, що вибори міського голови Хмельницького відбулися в два тури, куди пройшли Олександр Симчишин і Костянтин Чернилевський. У результаті Симчишин отримав близько шістдесяти відсотків голосів. Чергові вибори заплановані на осінь 2020 року. Таким чином, мери ще мають час встигнути виконати свої обіцянки.

Аналітики порталу «Слово і Діло» продовжують слідкувати за тим, як мери українських міст виконують свої обіцянки. За підрахунками аналітичного порталу, найкраще справляється з виконанням обіцянок мер Дніпра Борис Філатов, а найгірше за всіх – мер Херсона Володимир Миколаєнко.

Фахівці провели моніторинг виконання обіцянок Олександра Симчишина. Аналітики перевірили, як міський голова Хмельницького виконує свої обов’язки. Аналізували період з двадцять п’ятого жовтня 2015 року по двадцять дев’яте жовтня цього року. За підсумками аналізу Олександр Симчишин посів друге місце за рівнем відповідальності. За даними аналітиків, він виконав п’ятдесят вісім відсотків обіцянок: зі ста тридцяти семи реалізував вісімдесят, сімнадцять не виконано і сорок обіцянок ще у процесі виконання.

Додамо, що Олександр Симчишин приділяє велику увагу розвитку об’єктів соціальної інфраструктури. У Хмельницькому поступово відкривають нові дитячі садочки, будують школи, спортивні та дитячі майданчики, футбольні поля. Також міський голова виконав обіцянку встановити в усіх дитячих садочках міста енергозберігаючі вікна. Крім того, у нашому місті працюють над розвитком подієвого туризму та проводять різноманітні цікаві фестивалі, серед яких: «My Fest», «Поділля Джаз Фест», «Rock&Buh» та інші. Важливим пріоритетним напрямком у роботі мера є питання сміттєпереробки. У Хмельницькому встановили підземні сміттєві контейнери. Цього року у Хмельницькому стартувало масштабне будівництво Палацу Спорту.