П’ятниця, 13 Травня, 2022

Голова Хмельницької ОДА звільнив Володимира Байдича з посади директора обласного архіву

Скандально відомого чиновника Володимира Байдича звільнили з посади директора обласного архіву. Відповідне розпорядження підписав голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет. Далі розповість про це yes-khmelnytskyi.

У Хмельницькій обласній державній адміністрації щодо дій Володимира Байдича розпочали дисциплінарне провадження. Шостого лютого голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет підписав розпорядження про оголошення очільнику архіву догани за дії, які шкодять авторитету державної служби.

«За вчинення дисциплінарного проступку – дії, що шкодять авторитету державної служби, оголосити догану Байдичу Володимиру Григоровичу, директору Державного архіву Хмельницької області», – йдеться в документі.

Вчора, дванадцятого лютого, на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації з’явилося розпорядження про звільнення Володимира Байдича з посади директора Державного архіву Хмельницької області. У цьому документі йдеться про дисциплінарне провадження, яке порушили щодо дій директора Хмельницького обласного архіву. Відповідно до розпорядження голови Хмельницької ОДА Володимира Байдича звільнили з посади директора Хмельницького обласного архіву сьомого лютого цього року. 

«За вчинення дисциплінарного проступку – використання повноважень в особистих (приватних) інтересах або в неправомірних особистих інтересах інших осіб, звільнити 07 лютого 2020 року Байдича Володимира Григоровича з посади директора Державного архіву Хмельницької області», – зазначається в розпорядженні голови облдержадміністрації.

У соціальній мережі хмельничани активно обговорюють звільнення чиновника. Дописувачі вважають це перемогою і що таким чином інші люди задумаються над своїми вчинками. Адже безкарність сприяє тому, що все більше людей знущаються над тваринами і вважають, що не будуть відповідати за свої вчинки. Користувачі соцмереж приємно вражені вчинком Дмитра Габінета, адже досить часто жорстоке поводження над тваринами залишається не покараним. Також хмельничани дякують усім небайдужим, які переймалися долею врятованого песика Барсика. Користувачі соцмереж тепер очікують реального та справедливого покарання для чиновника і заявляють, що він повинен сісти до в’язниці за знущання над бідолашною твариною та відповісти за свій вчинок.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року чиновник прив’язав собаку та автомобіля і тягнув. Відповідне відео набуло великого резонансу у соціальних мережах. Завдяки небайдужим волонтерам тварину вдалося врятувати. 

Також відомо, що поліцією відкрито кримінальне провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України. Сам же Володимир Байдич стверджує, що хотів просто вивезти собаку в поле після того, як тварина двічі покусала його матір.