Четвер, 12 Травня, 2022

Гуморист з команди “Вінницькі” став головою райдержадміністрації

Двадцятого лютого очільник держави Володимир Зеленський вніс кадрові зміни та призначив п’ятнадцять голів районних державних адміністрацій у Хмельницькій області. Серед новоспечених керманичів є і Василь Гуменюк, який виступав у “Лізі сміху”. Більше інформації дізнайтеся з yes-khmelnytskyi.com.ua.

Василь Гуменюк виступав у щорічному фестивалі гумору “Ліга сміху” у складі команди “Вінницькі”. І його колегами по сцені були такі відомі актори як: Ірина Сопонару, Олександр Теренчук та Дмитро Голубєв. А від двадцятого лютого 2020 року  Василь Гуменюк – голова Ярмолинецької райдержадміністрації. 

Незважаючи на те, що Василю Васильовичу минулого року виповнилося тільки тридцять років, він вже встиг тричі балотуватися до Верховної Ради.  

У 2007 році Василь Гуменюк хотів стати депутатом Верховної Ради по спискам блоку “Кучма”. У 2012 році – балотувався по мажоритарці як самовисуванець. Потрібно зазначити, що новоспечений очільник району був також помічником народного  депутата України Юлії Тимошенка у восьмому скликані. Щоправда, на громадських засадах. 

Також нагадаємо, що минулого року теперішній голова Ярмолинецької РДА був опонентом Олександра Гереги по 192 округу на виборах до Верховної ради. У 2019 році пан Василь був суб’єктом висування від політичної партії “Слуга народу”. Згідно з даними Центральної виборчої комісії за Олександра Герегу проголосувало 45,95 % виборців, а за Василя Гуменюка – 27,08%.

Як ви вважаєте буде з колишнього гумориста хороший голова Ярмолинецької районної державної адміністрації? Чекаємо ваших коментарів.