Четвер, 12 Травня, 2022

Олександр Симчишин дав поради молоді, як бути активними і досягати успіху

Хмельницьку молодь закликають бути активною. Вчора, 27 лютого, у Хмельницькій міській раді розповідали про те, як розвиватися і досягати успіху в рідному місті. Для школярів та студентів влаштували конференцію «Від пасиву — до активу». Власним досвідом з молоддю поділився міський голова, секретар міської ради, представники громадських організацій. Також на зустрічі були присутні музиканти та психологи. Далі розповість yes-khmelnytskyi.

Від пасиву — до активу

Вчора, 27 лютого, у зеленій залі Хмельницької міської ради, о 12:00, влаштували конференцію «Від пасиву — до активу». Захід організувала комунальна установа «Молодіжний центр». Конференція тривала протягом двох годин. Представники студентського самоврядування та школярі міста отримали багато цінних порад щодо того, як правильно розпоряджатися часом, як знайти себе та втілити свої ідеї у реальність. Також студентська молодь і учні отримали відповіді на питання, якими є перспективи розвитку Хмельницького. Під час конференції говорили про те, якими якостями повинна володіти успішна людина, чому потрібно мислити позитивно, як правильно формулювати цілі та досягати їх. Також хлопці та дівчата обговорювали питання волонтерства.

Зустріч пройшла активно, насичено та цікаво. До заходу долучилося близько 170 молодих людей. Усі присутні отримали нові знання та познайомилися з представниками від громадських організацій, культури та політики.

Поради від міського голови Олександра Симчишина

Під час конференції молодь запитала в міського голови про його секрети успіху. Своїм досвідом Олександр Симчишин поділився з присутніми та дав декілька важливих порад. 

Насамперед, міський голова радить молодим людям бути активними. Свою активність варто проявляти в класі, шкільному самоврядуванні, громадському житті, у спорті. Для цього можна стати волонтером, організовувати різноманітні цікаві події, брати участь у вже існуючих, проявляти свою ініціативу. За словами мера, ці дії у майбутньому лише підуть на користь і допоможуть реалізувати себе, а не сидіти на лаві запасних.

Олександр Симчишин закликає хлопців та дівчат вчитися не просто заради отримання високих оцінок, а заради знань. Адже знання, отримані у школі та університеті, стануть у нагоді.

Також міський голова радить молоді обов’язково закінчувати розпочату справу і не здаватися навіть після невдач. Лише так можна досягти успіху. Тому потрібно бути наполегливими, рішучими та впевнено рухатися до втілення своїх ідей.

Ще одна порада від Олександра Симчишина в тому, що не потрібно боятися змінюватися, вчитися, шукати краще місце під сонцем.

Реакція соцмереж

Цими порадами Олександр Симчишин також поділився на своїй сторінці у соціальній мережі. Хмельничани активно коментують допис мера. Дописувачі наголошують, що дуже  важливо в Хмельницькому розвивати культуру волонтерства серед молоді. Директор Молодіжного центру Владислав Гребенюк подякував міському голові за підтримку і за те, що він інвестує час та сили у молодь.