Понеділок, 12 Квітня, 2021

Олександр Симчишин дав поради молоді, як бути активними і досягати успіху

Як Хмельницький вшановує пам’ять колишнього мера Михайла Чекмана

Ось уже два десятиліття  поспіль 21 липня Хмельницький вшановує пам'ять свого колишнього мера Михайла Чекмана та його дружини Галини Сергіївни, які трагічно загинули в...

Рейтинг мера Хмельницького порівняно з іншими містами України

Серед місцевих органів влади найбільший рейтинг у мера Хмельницького, найнижчий – в облдержадміністрації. Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту в усіх обласних...

Програма «Мер під прикриттям»: перевтілення мера Хмельницького

ТСН транслювала телесеріаліті «Мер під прикриттям» – проект телеканалу «1+1» та Міжнародного саміту мерів. За правилами проекту очільники міст мали змінити свою зовнішність та...

Візит Володимира Зеленського на Хмельниччину: вже вдруге за 2020 рік

Володимир Зеленський навідується до всіх куточків України з робочими візитами. Вже вдруге за 2020 рік Президент України відвідав Хмельницьку область. Робоча поїздка...

Хмельницьку молодь закликають бути активною. Вчора, 27 лютого, у Хмельницькій міській раді розповідали про те, як розвиватися і досягати успіху в рідному місті. Для школярів та студентів влаштували конференцію «Від пасиву — до активу». Власним досвідом з молоддю поділився міський голова, секретар міської ради, представники громадських організацій. Також на зустрічі були присутні музиканти та психологи. Далі розповість yes-khmelnytskyi.

Від пасиву — до активу

Вчора, 27 лютого, у зеленій залі Хмельницької міської ради, о 12:00, влаштували конференцію «Від пасиву — до активу». Захід організувала комунальна установа «Молодіжний центр». Конференція тривала протягом двох годин. Представники студентського самоврядування та школярі міста отримали багато цінних порад щодо того, як правильно розпоряджатися часом, як знайти себе та втілити свої ідеї у реальність. Також студентська молодь і учні отримали відповіді на питання, якими є перспективи розвитку Хмельницького. Під час конференції говорили про те, якими якостями повинна володіти успішна людина, чому потрібно мислити позитивно, як правильно формулювати цілі та досягати їх. Також хлопці та дівчата обговорювали питання волонтерства.

Зустріч пройшла активно, насичено та цікаво. До заходу долучилося близько 170 молодих людей. Усі присутні отримали нові знання та познайомилися з представниками від громадських організацій, культури та політики.

Поради від міського голови Олександра Симчишина

Під час конференції молодь запитала в міського голови про його секрети успіху. Своїм досвідом Олександр Симчишин поділився з присутніми та дав декілька важливих порад. 

Насамперед, міський голова радить молодим людям бути активними. Свою активність варто проявляти в класі, шкільному самоврядуванні, громадському житті, у спорті. Для цього можна стати волонтером, організовувати різноманітні цікаві події, брати участь у вже існуючих, проявляти свою ініціативу. За словами мера, ці дії у майбутньому лише підуть на користь і допоможуть реалізувати себе, а не сидіти на лаві запасних.

Олександр Симчишин закликає хлопців та дівчат вчитися не просто заради отримання високих оцінок, а заради знань. Адже знання, отримані у школі та університеті, стануть у нагоді.

Також міський голова радить молоді обов’язково закінчувати розпочату справу і не здаватися навіть після невдач. Лише так можна досягти успіху. Тому потрібно бути наполегливими, рішучими та впевнено рухатися до втілення своїх ідей.

Ще одна порада від Олександра Симчишина в тому, що не потрібно боятися змінюватися, вчитися, шукати краще місце під сонцем.

Реакція соцмереж

Цими порадами Олександр Симчишин також поділився на своїй сторінці у соціальній мережі. Хмельничани активно коментують допис мера. Дописувачі наголошують, що дуже  важливо в Хмельницькому розвивати культуру волонтерства серед молоді. Директор Молодіжного центру Владислав Гребенюк подякував міському голові за підтримку і за те, що він інвестує час та сили у молодь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Державний прапор за 5 мільйонів буде встановлено у Хмельницькому

У той час коли Україна та, Хмельниччина зокрема, потерпають від коронавірусної інфекції, коли в лікарнях не вистачає хворим кисню, коли онкохворим на...

У Хмельницькому провели обшуки у депутатів фейкової міської ради

Служба безпеки України розслідує створення у Хмельницькому фейкової міської ради. Псевдодепутати виконували завдання з Росії. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Як вести бізнес та автоматизувати продажі в Хмельницькому через Бітрікс24

Чіткість та організованість — головний ключ до успішного ведення бізнесу. Якщо ви прагнете систематизувати завдання для підлеглих та вчасно отримувати сповіщення про...

Суд визначив, що Віолетту Лабазюк законно обрали головою Хмельницької обласної ради

Апеляційний суд підтвердив, що Віолетту Лабазюк законно обрали головою Хмельницької обласної ради. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi. Суд...

Олександр Симчишин зустрівся з хмельницькими добровольцями

Вчора, 14 березня, в Україні, відзначали День добровольця. Сьогодні хмельничан-добровольців вітали у міській раді. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.