Понеділок, 16 Травня, 2022

Хмельничани можуть пройти навчання в Інституті Політичної Освіти

Хмельничани мають унікальну нагоду пройти навчання в Інституті Політичної Освіти. Що для цього потрібно, дізнавався «Хмельницький.Yes».

Для громадських активістів розпочинаються навчання щодо актуальних питань місцевого самоврядування. Про це повідомляє Інститут Політичної Освіти (ІПО). Навчання відбуватимуться у рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED).

Взяти участь у навчанні можуть громадські активісти з усіх регіонів України, які прагнуть підвищити свій рівень знань з питань місцевого самоврядування. Загалом у першому півріччі 2019 року відбудеться по одному семінару для чотирьох груп учасників. В кожній групі буде по 25 осіб, сформованих на конкурсних засадах. Семінари триватимуть протягом трьох днів.

Документи, які потрібно надати:

  • Заповнена анкета
  • Резюме
  • Рекомендація від організації, яка делегує учасника.

В анкеті потрібно вказати своє прізвище, ім’я, місце роботи, посаду, а також зазначити про наявність або відсутність досвіду участі у подібних проектах. Крім того, необхідно описати свою мотивацію до участі у навчанні. В резюме потрібно вказати коротку біографію і досвід громадської діяльності.

Під час відбору кандидатів на навчання звертатимуть увагу на:

  • наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом до участі в навчанні;
  • мотивація;
  • рівномірне регіональне представництво;
  • гендерний баланс.

До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти повний пакет документів. Надіслати документи потрібно на електронну адресу office@ipo.org.ua з позначкою NED, до 18 січня.

Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня.