Субота, 14 Травня, 2022

Хмельницькі гвардійці влаштували флешмоб у підтримку захоплених українських моряків

Понад 50 нацгвардійців сформували фігуру якоря та передали вітання захопленим морякам. У такий спосіб вони нагадали, що потрібно боротися за звільнення українських моряків. Далі детальніше розповість «Хмельницький.Yes».

У військовій частині 3053 Західного оперативно–територіального об’єднання Національної гвардії України відбувся флешмоб на підтримку захоплених у полон українських моряків. До патріотичної акції долучилися 56 нацгвардійців. Хмельницькі військові сформували фігуру якоря і передали вітання побратимам. Про це повідомляє Хмельницька облдержадміністрація.

«На плацу військової частини прийняло участь 56 військовослужбовців Нацгвардії для підтримки українських моряків військово – морських сил України, захоплених у полон росіянами. Вони є зразком військової доблесті. Своєю підтримкою – ми прагнемо допомогти подолати все, що випало на їхню долю» – поділився старший лейтенант Олександр Кругляк.

Такою акцією гвардійці військової частини підтримують захоплених моряків, які знаходяться у російському полоні. Також учасники флешмобу нагадують про необхідність боротися за звільнення українських моряків з місць позбавлення волі Російської Федерації. Завдяки флешмобу нацгвардійці висловили свою моральну підтримку полоненим морякам, серед яких є і житель нашої області Сергій Цибізов. 

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року, російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях знаходилися 24 військовослужбовці. Більшість полонених віком від 18 до 27 років. В оприлюдненому списку полонених, які перебували на бортах бронекатерів «Бердянськ», «Нікополь» та рейдового буксира «Яни Капу», вказано прізвище 21-річного жителя Шепетівки Сергія Цибізова. Хлопець знаходився на малому броньованому артилерійському катері «Нікополь». Сергій Цибізов служить контрактником у Військово-Морських силах півроку. Київський районний суд окупованого Сімферополя обрав запобіжний захід для Сергія Цибізова. Його заарештували строком на місяць і 29 днів – до 25 січня цього року. Сергія обвинувачують за частиною 3 статті 322 КК РФ – «незаконний перетин кордону».