Субота, 14 Травня, 2022

Олександр Симчишин провів зустріч у Посольстві КНР в Україні

Сьогодні, 21 лютого, міський голова Олександр Симчишин провів зустріч в Посольстві КНР в Україні. Які питання обговорили під час зустрічі, дізнавався «Хмельницький.Yes».

Нагадаємо, що у жовтні минулого року, у Китаї, відбувся Міжнародний саміт Silk Road Business Summit в Китаї. На заході були присутні представники майже 100 країн світу. У складі української делегації був хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Він представив інвестиційний потенціал міста. На саміті також був встановлений окремий стенд про Хмельницький. Тут були розміщені різноманітні презентації, каталоги, прайси наших 10 експортних підприємств. Олександр Симчишин розповів про хмельницький інвестиційний потенціал, індустріальний парк, експортні підприємства, проекти економічного розвитку тощо. Міський голова провів ряд важливих зустрічей з керівництвом китайських міст і провінцій, керівником проекту Великого Шовкового Шляху, китайськими бізнесменами. Додамо, що у листопаді 2018 року до нашого міста завітала делегація з Китаю. Міська влада підписала Меморандум про співробітництво між Хмельницький та містами Альянсу Великого Шовкового Шляху. Документом передбачено співпрацю у сферах економіки, торгівлі, культури та бізнесу. 

Хмельницький продовжує співпрацю з Китаєм. Сьогодні, 21 лютого, Олександр Симчишин провів зустріч в Посольстві КНР в Україні. Під час зустрічі обговорили питання співпраці бізнесу, участь хмельницьких виробників на виставках в Китаї, розробку туристичних маршрутів «Подорожуй з Хмельницького», участь Хмельницького в проекті співпраці партнерських міст (фінансується за рахунок уряду КНР), можливість технічної допомоги. Також було презентовано індустріальний парк «Хмельницький». Під час зустрічі попередньо домовилися про організацію Днів Китаю у Хмельницькому. Також планується влаштувати спільний захід для хмельницького бізнесу.