Понеділок, 16 Травня, 2022

Олександра Симчишина обрали головою Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України

Олександр Симчишин обраний головою Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Кандидатуру Симчишина підтримали одноголосно. До нього цю посаду обіймав міський голова Славути Василь Сидор. Наразі до регіонального відділення Асоціації входять представники 36 громад Хмельниччини. Над чим працюватимуть, розповість далі yes-khmelnytskyi.

Олександр Симчишин – новий голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 12 лютого, відбулися Загальні збори Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Захід відбувся в онлайн режимі. У зв’язку зі складними погодними умовами на засідання не змогли бути присутніми усі голови громад. Тому було вирішено провести захід онлайн.

Восьмого лютого, чинний голова, мер Славути Василь Сидор, запропонував кандидатуру Олександра Симчишина на посаду голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Присутній на засіданні Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан теж рекомендував головам громад-членів Асоціації міст України в Хмельницькій області підтримати мера Хмельницького.

Під час голосування за нового голову Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Симчишин отримав одноголосну підтримку від колег-голів громад. Отже, він буде очолювати Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України протягом наступних п’яти років.

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко привітав Олександра Сергійовича. Він вважає, що Симчишин зможе якісно презентувати Хмельниччину на всеукраїнському рівні.

«Я готовий взяти на себе цю відповідальність та якісно виконувати обов’язки голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Впевнений, що разом із членами Правління АМУ від нашої області ми зможемо ефективно працювати у напрямку відстоювання інтересів громад на усіх рівнях влади», – підсумував Олександр Симчишин.

Наразі до до регіонального відділення Асоціації входять представники 36 громад Хмельниччини. Олександр Симчишин каже, що проблеми в усіх схожі, тому роботи буде вдосталь. Після створення великих громад, таких як Хмельницька, держава делегувала місцевим органам самоврядування додаткові повноваження. Тепер важливо подбати, щоб це все було підкріплено фінансовими ресурсами. Перед Асоціацією міст наразі стоїть одне із основних завдань – залучити та зберігати гроші на місцях. Так вважає міський голова Славути Василь Сидор. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Олександр Симчишин

У жовтні минулого року Олександра Симчишина вдруге обрали міським головою Хмельницького. Отже, Олександра Симчишина підтримали 86,83% хмельничан. Цьому результату можуть позаздрити багато інших мерів міст.

За 5 років на посаді міського голови Олександру Симчишину вдалося зробити для Хмельницького чимало. Десятки нових дитячих та спортивних майданчиків, нові амбулаторії, велодоріжки, сучасні зупинки, ремонти прибудинкових територій, вулиць, озеленення міста, нові вбиральні, проведення різноманітних ярмарок та фестивалів, відновленні Привокзальної площі, нові сквери та фонтани, реставрація фігур Миколи Мазура. Також велика увага приділяється розвитку підприємництва у місті, створюються нові робочі місця, впроваджуються заходи для підтримки місцевих бізнесменів. 

Кар’єра Олександра Симчишина розпочала зі звичайного вчителя історії. Його батько – інженер, а мати – вчителька української мови. У 2003 році Олександр одружився. Разом з дружиною Світланою вони виховують трьох хлопчиків. Тепер Олександр Симчишин – найуспішніший міський голова. Це стало результатом щоденної наполегливої праці на благо Хмельницького.