Субота, 25 Червня, 2022

ProSushi – суші від професіоналів

Авторський ресторан ProSushi, запрошує всіх мешканців та гостей міста Хмельницький відвідати вишукану азійську кухню. Тут навіть справжні гурмани зможуть отримати задоволення від надзвичайно смачних страв з морепродуктів. Окремої уваги заслуговує таке популярне блюдо, як суші. Наші кулінари змогли поєднати в ньому древні традиції паназійської кухні та культурі споживання дарів Чорного моря. В стінах нашого закладу зібралась команда справжніх професіоналів, висококваліфікованих сушистів та досвідчених поварів. Загалом, наш заклад працює з певною метою, котра полягає в бажанні зробити максимально доступні та неперевершено смачні суші. Завдяки демократичним цінам, у нас кожен охочий зможе скуштувати цю оригінальну страву. Кулінарний талант наших поварів також в повній розповсюджується на все меню ресторану. Тому, якщо Ви хочете не просто добре поїсти, але й отримати насолоду від їжі незабутнього смаку, тоді гайда до нас!

Як відомо, головним інгредієнтом суші виступає рис. Це його основа, яка задає тон смаковим якостям усієї страви. Чи будуть роли смачними, залежить саме від нього. ProSushi знає цей секрет, тому тутешні кулінари приділяють максимум уваги процесу приготування рису. Вони дбайливо та ретельно відбирають його, готують з дотриманням усіх оригінальних японських рецептур, поєднуючи із старовинною японською заправкою. Заправка, це ще один надзвичайно важливий і навіть секретний інгредієнт, тому її готують не менш вибагливо. Всі хвалять наш рис, він у наших ролах наче повітряний. Що стосується ролів, то вони виходять не тільки смачними, алей й естетично привабливими, ідеально округлої форми з багатою начинкою.

Також в нашому меню є перші страви. Їх неодмінно потрібно скуштувати, адже це традиційні азійські супи. Для них готується спеціальний бульйон, який створюється по особливій технології в якої є багато древніх секретів. Основою бульйону виступає курятина та широке розмаїття східних приправ. Слід зазначити, що ми використовую виключно домашню курятину.

Риба й морепродукти, які поступають на нашу кухню доставляються напряму з чорноморської акваторії. Постачальниками виступають провірені часом компанії з чудовою репутацією. Всі продукти проходять ретельну перевірку на кожному етапі свого використання, починаючи з прийому на склад і закінчуючи перевіркою перед подачею до столу. Завітайте до нас та скоштуйте вишукані страви, або замовте їх додому – доставка суші Хмельницький за 20 минут!