Середа, 22 Червня, 2022

Чи отримав Олександр Симчишин звання «Міський голова року»

У суботу, 22 травня, у Києві, відбулася ювілейна урочиста церемонія премії програми «Людина року». Хто отримав звання «Міський голова року», дізнавався yes-khmelnytskyi.

Міський голова року

Загальнонаціональна програма «Людина року» відзначає свій 25-річний ювілей. Урочиста церемонія премії відбулася у суботу, 22 травня, в столиці.

Серед претендентів на перемогу у номінації «Міський голова року» були мери трьох великих міст України: міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, мер Києва Віталій Кличко та міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

За версією премії «Людина року» перемогу здобув мер Києва Віталій Кличко. Саме він отримав звання «Міський голова року 2020».

Віталій Кличко

Нагадаємо, що у 2011 році колишній міський голова Хмельницького Сергій Мельник був лауреатом премії «Людина року 2010» у номінації «Міський голова року». Тоді він змагався за це звання разом з мером Южного Володимиром Новацьким та мером Білої Церкви Василем Савчуком. У результаті перемогу здобув Володимир Новацький.

Сергій Мельник

За 25 років існування премії володарями почесного звання «Людина року» стали понад 400 переможців у різних номінаціях. Ще понад 140 людей отримали міжнародні та спеціальні премії.

Реакція соціальних мереж

Користувачі соцмереж активно коментують результати премії «Людина року». Дехто взагалі не розуміє, за що нагороду отримав Віталій Кличко. Хтось вважає, що Олександр Симчишин заслуговує на звання «Міський голова року». Деякі дописувачі кажуть, що хмельницький міський голова однозначно не заслуговував на отримання премії, як і мер Києва.

Дехто переконаний у тому, що Олександр Сергійович найкращий мер, адже завдяки його роботі Хмельницький розвивається та змінюється на краще: будують та ремонтують навчальні заклади, облаштовують нові дитячі та спортивні майданчики, а також оновлюють медичні заклади, ремонтують вулиці та дороги. Також хмельничани вважають, що Симчишину не варто доводити те, що він найкращий, адже результати його праці видно. Симчишин працює на благо людей та країни. Дехто каже, що мери інших міст повинні брати з нього приклад. Крім того, завдяки Олександру Сергійовичу Хмельницький регулярно займає перші сходинки у престижних номінаціях. Хтось вважає, що і Симчишин, і Кличко заслуговують на те, щоб їм подякувати за все, що вони роблять для міст і мешканців, адже у час пандемії їм зараз особливо нелегко.

Містяни сподіваються, що в майбутньому Симчишин таки отримає премію «Міський голова року».

Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

Нагадаємо, що 25 жовтня минулого року відбулися місцеві вибори. За результатами голосування Олександра Симчишина переобрали на другий термін. Він здобув перемогу у першому турі. Олександр Сергійович отримав 74062 голоси, а це становить 86,83 відсотки. Цей результат став найкращим серед усіх мерів обласних центрів. Загалом Симчишину вдається найкраще виконувати власні обіцянки протягом двох каденцій. У Хмельницькому триває будівництво Палацу Спорту, комунальникам та військовим видають житло, облаштовують сучасні дитячі і спортивні майданчики.