Четвер, 12 Травня, 2022

Область застосування паливних брикетів RUF

Брикети RUF мають форму цегли. Це популярний паливний матеріал, який відрізняється універсальністю та широкою сферою застосування. Завдяки унікальним особливостям один брикет здатний замінити оберемок дров. Тому представлене біопаливо поступово витісняє їх звичні. Брикети RUF випускаються у формі цегли. Це дозволяє зручно зберігати та транспортувати біопаливо.

RUF брикети не включають хімічно активних, токсичних компонентів. Це енергоефективний вид палива. Його виготовляють із деревини листяних та хвойних порід. У складі немає переробленої кори, піску, ґрунту та інших сторонніх компонентів.

Область застосування

Брикети RUF використовуються у камінах, печах, казанах. Опалювальне обладнання може бути виготовлене із цегли або металу. Однією з відмінних рис є можливість використовувати паливних брикетів для приготування їжі. Паливний матеріал у формі цегли застосовується для мангалу, барбекю. Це добрий варіант для топки каміна.

Представлений різновид біопалива використовують для розтоплення невеликих казанів та печей. Брикет РУФ використовують для опалення приватних будинків, котеджів, дач, невеликих господарських об’єктів.

Особливості брикетів РУФ

Широка сфера застосування пояснюється особливими характеристиками брикетів РУФ:

  • не містять шкідливих домішок, токсинів;
  • теплота згоряння висока (4250 ккал/кг);
  • при горінні немає іскор, що підвищує пожежну безпеку;
  • при правильній закладці витрати палива скорочуються до 4 разів;
  • структура щільна, не вбирає вологу;
  • зберігати брикети зручно.

Важливою особливістю брикетів РУФ є зручна форма. Блоки зручно складувати один на одного. У такому вигляді матеріал перевозять та зберігають. Форма у вигляді цеглини дозволяє заощаджувати місце. Так, наприклад, у вантажівку об’ємом 80 м³ міститься 24 т брикетів РУФ або лише 9 т дров. Це скорочує витрати на транспортування.

На одній закладці з дров твердопаливний казан може працювати близько години. Потім знову потрібно підкидати дрова в топку. На одному завантаженні з брикетів казан пропрацює близько 3 годин. Це робить опалення будинку простіше для користувачів. Не потрібно постійно підкидати біопаливо в топку, щоб підтримувати нагрів.

Ще однією перевагою є відсутність токсинів. Брикети мають приємний запах дерева. Вони не псують смаку їжі, приготовленої на мангалі, барбекю. Залежно від витрати біопалива можна замовити брикети РУФ у невеликих упаковках та біг-бігах.

Перелічені особливості роблять представлене біопаливо затребуваним.