Понеділок, 16 Травня, 2022

Хто став секретарем Хмельницької міської ради

Сьогодні, 8 грудня, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Хмельницької міської ради. Сьогодні обрали секретаря Хмельницької міської ради. Ним став депутат від партії «Команда Симчишина» Віталій Діденко. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Новий секретар Хмельницької міської ради

Під час сьогоднішньої сесії Хмельницької міської ради Олександр Симчишин запропонував на розгляд депутатів кандидатуру Віталія Діденка на посаду секретаря. Це була єдина кандидатура на цю посаду.

Відомо, що Віталій Діденко отримав 38 голосів підтримки: 37 депутатів та міський голова. Голосування відбувалося таємно. Таким чином, Віталій Діденко став новим секретарем Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, що з 2015 по 2020 роки секретарем Хмельницької міської ради був Михайло Кривак.

Заступниками Хмельницького міського голови стали Микола Ваврищук, Василь Новачок, Роман Примуш та Михайло Кривак. Керуючою справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради надалі буде Юлія Сабій.

Реакція соцмереж

Громадський активіст, директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк радіє цим чудовим новинам. Він бажає новообраним заступникам та секретареві успіхів. Владислав вважає, що попереду на наше місто чекають позитивні зміни та розвиток.

Директор Хмельницької ДЮСШ №1 Василь Янків вважає цю команду хорошою, адже протягом попередніх п’яти років вона вже неодноразово доводила свою професійність. Він бажає усім успіхів, а місту – розквіту.

Загалом хмельничани позитивно відгукуються про нову команду та бажають плідної роботи на благо рідного міста.

Що відомо про Віталія Діденка

Під час місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня цього року, Віталія Діденка вже втретє обрали депутатом Хмельницької міської ради. Його обирали депутатом Хмельницької міської ради від партії «Свобода» у 2010 та 2015 роках. У Хмельницькій міській раді сьомого скликання Віталій Діденко працював у складі постійної депутатської комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Минулого року Віталій Діденко балотувався до Верховної Ради України від у 187 окрузі. Однак тоді депутатом обрали Миколу Стефанчука від «Слуги Народу».

Віталій Діденко родом з Хмельницького. Він народився 28 листопада 1975 року. Здобув середню освіту. Протягом 2007-2015 років займався підприємницькою діяльністю. З 2012 року він очолював Хмельницьку міську організацію Всеукраїнського об’єднання «Свобода». З 2014 року займався волонтерською діяльністю у благодійному фонді «Волонтери Поділля». Віталій Діденко не одружений.

Нагадаємо, що перше засідання депутатського корпусу Хмельницької міської ради восьмого скликання відбулося 26 листопада. Цього дня міський голова Олександр Симчишин склав присягу.