Четвер, 12 Травня, 2022

Вибори Президента України: як голосували відомі хмельничани

Вчора, 31 березня, українці обирали Президента. Як голосували відомі хмельничани, розповість «Хмельницький.Yes».

Перший тур виборів Президента України завершився. Наразі триває підрахунок голосів. На Хмельниччині опрацювали понад 77% протоколів. Лідером у голосуванні мешканців Хмельницької області є Володимир Зеленський. Такі дані оприлюднені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Явка виборців на Хмельниччині складає 65,11%.

Голова громадської організації «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв розповів, що всі 1537 дільниць на Хмельниччині зачинили вчасно. Протягом дня грубих порушень не було зафіксовано. Спостерігачі заявляють, що виборчий процес в області пройшов спокійно.

Також проголосував і міський голова Олександр Симчишин. Він поділився на своїй сторінці у соцмережі світлиною з виборчої дільниці.

«Активне виборче право реалізував! Думаю, всі здогадуєтеся за кого», – написав міський голова.

вибори

Вчора, 31 березня, свої голоси за кандидата у Президента віддали відомі хмельничани. Зокрема, лідер рок-гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний та Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені.

Перша в історії України Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені приїхала до Хмельницького, щоб проголосувати. Вона розповіла, що раніше не завжди голосувала. Однак цього року вирішила все ж таки прийти на виборчу дільницю. Тому завчасно змінила місце голосування. На вибори Ірина Мерлені прийшла з усією родиною. Вона розповіла, що вірить у свого кандидата і в те, що він зможе змінити життя в країні на краще.

Лідер рок-гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний завжди ходить на вибори. Вчора він прийшов на виборчу дільницю один, оскільки його дружина прописана за іншою адресою. Сергій Присяжний давно визначився з кандидатом. І хоч його передвиборчу програму співак не читав, але особисто знає та довіряє цій людині. Сергій Присяжний сподівається, що вибори будуть чесними. Про це йдеться в сюжеті «Поділля-Центр».