Четвер, 23 Червня, 2022

Під час виборів хмельницькі поліцейські слідкуватимуть за порядком за допомогою мобільних систем відеоспостереження

Сьогодні, 28 березня, хмельницькі поліцейські беруть під фізичну охорону усі виборчі дільниці, на які завозяться бюлетені для голосування. Далі про це розповість «Хмельницький.Yes».

Вже цієї неділі ми обиратимемо Президента України. Для того, щоб на виборчах дільницях був порядок та безпека, їх охоронятимуть поліцейські. Вони перебуватимуть на дільницях до тієї пори, поки бюлетені по завершенні підрахунку голосів не будуть здані до ОВК.

Для усіх правоохоронців, які чергуватимуть на дільницях, провели відповідний інструктаж. Поліцейські отримали спеціальні пам’ятки, в яких визначено порядок забезпечення публічної безпеки під час виборчого процесу.  

Працівники поліції нестимуть службу на 1536 територіальних та 7 окружних виборчих дільницях. У неділю, 31 березня, понад півтори тисячі працівників ДСНС та 812 членів громадських формувань допомагатимуть поліцейським. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції Хмельницької області.

Додамо, що на окружних виборчих комісіях також встановили сучасні мобільні системи відеоспостереження. Це дозволить більш ефективно забезпечити охорону громадського порядку.

Кожна з таких систем складається з кількох дистанційно керованих камер. Завдяки ним хмельницькі поліцейські зможуть в онлайн режимі ефективно моніторити ситуацію, слідкувати за громадським порядком і при необхідності швидко відреагувати на потенційну небезпеку чи правопорушення. Кожна камера під’єднана до мобільної системи. При перебоях з електропостачанням прилад може працювати 8 годин від автономного джерела живлення. Також за допомогою каналів GSM пристрій передає відео в режимі реального часу у ситуаційний центр ГУНП і самостійно архівує записи протягом 20 діб.

Обладнання встановлювали з дозволу ЦВК. Щоб не порушувати таємність волевиявлення, в залах, де проходитиме голосування, камери не встановлювалися.