Понеділок, 16 Травня, 2022

Святослав Вакарчук представив політичну партію «Голос»

Сьогодні, 16 травня, лідер гурту «Океан Ельзи», громадський діяч Святослав Вакарчук заявив, що йде на парламентські вибори і представив партію. Далі розповість про це «Хмельницький.Yes».

Новостворена політична партія отримала назву «Голос». Відомий музикант пояснив, що країна потребує справжніх змін, тому він йде на парламентські вибори. Святослав Вакарчук заявив, що «настав час говорити усією країною». Він вважає, що голос кожного є важливим, тому не потрібно мовчати у такі важливі часи.

Презентація нової політичної сили відбулася сьогодні, 16 травня, у День вишиванки, об 11:00, у досить символічному місці – на Старокиївській горі, де Кий збудував першу київську фортецю. Тут зібралося чимало прихильників Святослава Вакарчука. Усі уважно слухали музиканта та підтримували його. Усі, хто не зміг прийти сюди, мали можливість дивитися презентацію партії у прямому ефірі через соціальні мережі або по телебаченню. На початку заходу лунала пісня гурту «Океан Ельзи» «Еверест».

«Звідси почалася Україна, і тут сьогодні ми почнемо нову добу в українській політиці», – сказав Святослав Вакарчук.

Лідер гурту «Океан Ельзи» пояснив усім, з якою мету створив нову політичну силу. Основні завдання партії полягають у знищенні корупції, боротьбі із зовнішнім та внутрішнім ворогом та євроатлантичній інтеграції України. 

«У часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога, і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме тому партія «Голос» йде на вибори до Верховної Ради», – наголосив Святослав Вакарчук.

Партійний список «Голосу» буде сформовано в результаті відкритого обговорення на з’їзді.

Сьогодні Святослав Вакарчук представив усім членів своєї команди (не партії). До «Голосу» увійшли люди, які вже змінювали країну, зокрема:

  • Юлія Клименко, екс-заступниця Міністра економіки в уряді реформаторів
  • Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна
  • Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії
  • Андрій Шараскін (кіборг «Богема»), актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт
  • Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках

Для засновників «Голосу» дуже важливо змінити правила гри в українській політиці та нарешті поставити людину в центр державної політики. Також Святослав Вакарчук оголосив боротьбу з «приватизацією парламенту олігархами» та брехнею політиків.

«Ми втомилися від того, як політики знову і знову обіцяють виборцям всі блага на землі, щоб, отримавши мандат довіри, знову і знову використати його для власного збагачення. Огидно спостерігати, як олігархи приватизують Парламент і диктують йому рішення.Але це не просто огидно, але й небезпечно», – заявив Святослав Вакарчук.

Також Святослав Вакарчук запевнив, що партію фінансуватиме прозорий бізнес та прості українці, а не олігархи. Зараз нова політична сила перебуває у процесі реєстрації.

За словами Святослава Вакарчука, входження до Верховної Ради є лише необхідним кроком, щоб запустити в Україні справжні зміни. На завершення зустрічі Вакарчук закликав усіх небайдужих українців приєднатися до команди «Голосу». Для цього потрібно зареєструватись на сайті goloszmin. На завершення заходу кожен міг почути пісню гурту «Океан Ельзи» «Скільки нас», що є досить символічним.

Нагадаємо, що 30 вересня 2007 року Святослав Вакарчук взяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради. Однак у грудні 2008 року достроково склав повноваження народного депутата.

Автор фото – Андрій Гудзенко.