Четвер, 12 Травня, 2022

Хмельницька область найкраще освоїла кошти, які були отримані з держбюджету

У 2019 році Хмельниччина отримала з державного бюджету один мільярд двісті дев’яносто шість мільйонів гривень. Не всі кошти вдалося освоїти та, незважаючи на це, наша область серед лідерів. Більше інформації дізнайтеся з yes-khmelnytskyi.com.ua.

Хмельниччини витратила півмільярда гривень на ремонт доріг

Наш регіон минулоріч на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг отримав із державного бюджету майже п’ятсот шістдесят дев’ять мільйонів гривень. І Хмельниччина їх освоїла на дев’яносто вісім відсотків, а саме: п’ятсот п’ятдесят сім мільйонів гривень. За ці кошти було здійснено капітальний та середній поточний ремонт вулиць та доріг комунальної власності та загального користування місцевого значення. 

Також наша область відзначилась і в освоєні Державного фонду регіонального розвитку. На це було виділено з держбюджету майже двісті шістдесят сім мільйонів гривень, які на дев’яносто дев’ять відсотків освоїли.  

Проте не лише дороги ремонтувалися за рахунок субвенцій. За державні гроші в області була придбана спецтехніка, здійснювалися ремонтні роботи водогонів та капітальний ремонт об’єктів культури. 

Субвенцію у повному обсязі використали тридцять дев’ять рад

Потрібно зазначити, що з сорока п’яти органів місцевого самоврядування освоїли державні кошти тридцять дев’ять рад. 

Виявляється керманичі області вміють корисно витрачати державні кошти, а особливо на на будівництво та ремонт доріг. До речі, як вам новина, що за рік було витрачено півмільярда гривень на ремонтні роботи автодоріг? Чи помітні зміни на автошляхах краю? Чекаємо ваших коментарів.