Субота, 14 Травня, 2022

Як обрати квартиру для всієї родини?

Для того, щоб орендувати хорошу квартиру, в якій буде комфортно почувати себе вся сім’я, треба неабияк постаратися. Багато гарних варіантів є у Хмельницькому, чого тільки варте різноманіття оголошень на OLX: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/dolgosrochnaya-arenda-kvartir/khmelnitskiy/. А ми у свою чергу підкажемо, як правильно обирати квартиру для всієї родини.

Обирайте район з розвинутою соціальною інфраструктурою

У кроковій доступності від будь-якого будинку краще мати магазин та зупинку громадського транспорту. Ще для молодої сім’ї важливо обрати район, в якому поряд були би дитячий садок, школа і лікарня. Чим більше цих місць поруч, тим краще. В багатьох сімей є свій автомобіль, тому важливо подумати заздалегідь і про паркування. Якщо ви вирішили купити гараж або стояночне місце, спочатку порівняйте вартість покупки з вартістю оренди — іноді останній варіант обходиться дешевше.

Оберіть трикімнатну квартиру

Трикімнатна квартира з меншими площами буде вигідніше, ніж двокімнатна і більш простора. Коли мине час, ви зрозумієте, що сімейству краще мати більше окремих кімнат, де можна побути на самоті, спокійно почитати або підготуватися до важливої зустрічі. Крім того, три кімнати гарантовано забезпечують власну кімнату дитині, спальню для батьків і зал, де вся родина може збиратися разом.

Зверніть увагу на вікна і планування

Не слід зупинятися тільки на стандартних приміщеннях. Іноді кімнати-багатокутники можуть здатися незручними, але проєктувати такі квартири куди легше. Варто врахувати і сторони світу, куди виходять вікна. Вікна на північний або східний бік гарантують, що у квартирі буде темно більшу частину року. Також очевидно, що кухня-студія в однокімнатній квартирі з дитиною — це незручно. Але якщо кімнат більше, ніж одна, то такий варіант цілком припустимий.

Не варто вести жодних серйозних сімейних обговорень у день огляду квартири. Краще «переваріть» емоції й обговоріть все на наступний день. Якщо ви не впевнені у виборі, не соромтеся просити своїх друзів і знайомих подивитися цю ж квартиру.