Понеділок, 16 Травня, 2022

Олександр Симчишин зустрівся з учасниками «Школи сучасного лідера»

Сьогодні, 22 грудня, міський голова Олександр Симчишин зустрівся з лідерами учнівського самоврядування, активними старшокласниками та студентами. Як пройшла зустріч, дізнавався «Хмельницький.Yes».

Від активної участі молоді у громадських справах та суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє Хмельницького та України загалом. Тому слід приділити увагу вихованню свідомого молодого покоління, активних громадян суспільства зі шкільних років. Варто спонукати їх до творчої праці та залучати до різноманітних проектів, які є у місті. Саме це є одним із важливих завдань Хмельницької міської ради.

Сьогодні, 22 грудня, у малій залі міської ради, відбувся третій день навчання в «Школі сучасного лідера». Тренінг проводять працівники комунальної установи «Хмельницький молодіжний центр» разом із радою міського учнівського самоврядування «Нова генерація міста». Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з лідерами учнівського самоврядування, активними старшокласниками та студентами. Він привітав усіх із завершенням триденного навчання у «Школі сучасних лідерів». 

«Вітаю вас із завершенням триденного навчання у «Школі сучасних лідерів». Ви перші, хто пройшов такий курс навчання і це почесно. Вас відбирали за низкою критеріїв і це означає, що ви кращі і маєте потенціал. Саме з вас розпочався етап підготовки молодих лідерів у місті Хмельницькому, яких ми згодом плануємо залучати до роботи, у тому числі в органах місцевого самоврядування. Ми хочемо бачити у міській раді, в інших органах влади активну дієву молодь, яка має лідерські задатки, любить своє місто, хоче будувати і творити його історію. Дуже хочу, щоб серед вас, хто дебютував у «Школі сучасних лідерів», були саме такі люди», – наголосив Олександр Симчишин.

Також міський голова додав, що з нового року започаткують практику стажування, насамперед, для студентської молоді. Це дозволить хлопцям та дівчатам бачити, як функціонує місцеве самоврядування. Це дасть змогу молоді отримати додаткову мотивацію. Можливо, після завершення вищого навчального закладу, молоді люди захочуть працювати у міській раді.

Олександр Симчишин розповів екскурсантам про цікаві проекти, які реалізовуються у Хмельницькому. Вони напрацьовані разом з  з активною молоддю, представниками студентського самоврядування. Зокрема, усі дізналися більше інформації про про створення Молодіжного парку, під який уже відведено 4 га землі на березі Південного Бугу і планується його благоустрій, та комунальної установи «Хмельницький молодіжний центр».

«Хочемо молоді показати, що треба тут, у місті Хмельницькому, реалізовуватись, проявляти тут свої лідерські здібності. Хочемо, щоб молодь не виїжджала з України, а, навчаючись за кордоном, поверталася в рідну країну працювати, будувати успішне, розвинуте і комфортне місто Хмельницький, таким, щоб жодному хмельничанину більше не хотілося виїжджати з рідного міста», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Після завершення роботи «Школи сучасних лідерів» кожен учасник отримав сертифікат.