Четвер, 12 Травня, 2022

Олександр Симчишин очолив рейтинг довіри до влади

Під час конференції з демократичного самоврядування Міжнародний республіканський інститут IRI Ukraine продемонстрував учасникам рівень довіри містян до мерів українських міст. За даними дослідження найвищий показник довіри до міського голови у Олександра Симчишина. Детальніше читайте на сторінках сайту yes-khmelnytskyi.com.ua.

Хмельничани довіряють не лише мерові, а й депутатському корпусу

На заході було представлено результати багатьох досліджень. І одне з них стосувалося довіри людей до очільників міст. І мер міста Хмельницького Олександр Симчишин вкотре у лідерах. Адже Хмельницький міський голова та міська рада мають найкращі результати довіри від містян. 

Під час конференції було наголошено, що рівень довіри до Симчишина у хмельничан шалений. Адже під час виборів у 2020 році Олександр Симчишин набрав 87% голосів. А  політична сила “Команда Симчишина” увійшла у стіни міської ради з результатом у 76%.

Такі відсотки на виборах експерти пояснюють тим, що люди звикли сприймати владу через особистість.

Нагадаємо, що це не перші лідерські позиції Симчишина та міста Хмельницького у рейтингах. Нещодавно наш обласний центр був серед лідерів у рейтингах конкурентоспроможності міст та найсприятливішим містом для бізнесу.

А ще на День міста обласний центр отримав відзнаку приз Європи. Разом із сертифікатом Хмельницькому виплатять і 20 тисяч євро. Потрібно зазначити, що наше місто стало третім обласним центром в Україні, яке отримало дану нагороду. Призом Європи в Україні нагороджені Харків та Івано-Франківськ.

А які ваші думки щодо перемоги Олександра Симчишина у рейтингу довіри до влади? 

Чи все вас влаштовує в місті Хмельницькому? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важливий зворотній зв’язок.