Понеділок, 8 Серпня, 2022

18 скриньок для звернень до мера Хмельницького демонтують

У місті Хмельницькому збираються демонтувати 18 скриньок для звернень громадян до мера міста. Усі вони розміщені у комунальних закладах мікрорайонів міста. Далі на yes-khmelnytskyi.com.ua.

Залишаться лише три скриньки, повідомляє “ХМ-ІНСАЙД”. Відповідний проект розпорядження за підписом хмельницького міського голови Олександра Симчишина виданий від 22 вересня 2021 р.

Враховуючи клопотання керуючого справами виконавчого комітету, до розпорядження міського голови від 17.09.2018 № 260-р про встановлення цих скриньок пропонують внести зміни. 

Як стало відомо, по місту буде лише 3 таких скриньки: 

  • у приміщенні Хмельницької міської ради (вулиця Гагаріна, 3); 
  • у відділі роботи із зверненнями громадян (вулиця Гагаріна, 18); 
  • в управлінні праці та соцзахисту населення (вулиця Проскурівського підпілля, 32). 

Щотижневе отримання звернень містян із даних скриньок покладається на завідувача відділу роботи із зверненнями громадян. Ці листи можуть реєструватися та розглядатися за потребою. 

Загалом, в межах міста Хмельницького демонтують 18 скриньок, які здебільшого знаходяться у приміщеннях місцевих управляючих компаній та медичних закладів. 

Нагадаємо, що для спілкування з мешканцями міста з 1 липня 2021 р. влада ініціювала запуск чат-бота у Вайбері та створення електронного контакт-центру. Як пояснив під час брифінгу мер міста Олександр Симчишин, громадяни можуть спілкуватись із владою та подавати заяви і скарги через сайт і по телефону. Але відтепер усі їх звернення залишаться у системі. Дані будуть надходити до єдиного контакт-центру і не загубляться. Міський голова може слідкувати за розглядом кожного звернення. Це означає, що якість реагування на звернення містян буде контролюватися. 

Хмельницький чат-бот доступний за посиланням viber://pa?chatURI=hmelnickkkc