Субота, 14 Травня, 2022

Працівники Хмельницької міської ради влаштували флешмоб на підтримку петиції проти легалізації легких наркотиків

Представники місцевого самоврядування взяли участь у флешмобі на підтримку електронної петиції проти легалізації легких наркотиків. Далі розповість про це «Хмельницький.Yes».

Працівники міської ради прийняли естафету від футбольного клубу «Поділля» та долучилися до флешмобу «За Україну без наркотиків! Ми за спортивний спосіб життя». Акція відбулася на підтримку електронної петиції проти легалізації легких наркотиків. Ця петиція була зареєстрована на сайті Президента України 8 лютого. Її автором виступив Георгій В’ячеславович Маліцький. Він стурбований питанням щодо пропаганди легалізації легких наркотиків. За словами автора петиції, уся інформація подається так наче легалізація легких наркотиків стане спасінням тяжко хворих людей від різних хвороб. Громадянин зазначає, що наразі доступність наркотичних речовин і так перевищує всі допустимі межі. На фасадах будинків залишають безліч надписів з рекламою наркотиків. Тобто придбати наркотик сьогодні не є великою проблемою. Насправді не так важливо, чи наркотик вважають легким, чи важким. Це все одно отрута, яка негативно діє на організм людини.

«Бажання підписавшихся під цією петицією громадянин України, це життя в країні де немає божевілля, злочинності і війни. У країні яка розвинена та економічно сильна, а громадяни якої щасливі та мають свої права. Де молодь отримує знання які вона може застосовувати у своїй державі роблячи її ще могутнішою. Особисто я кожен день роблю щось для цього. Якщо кожен буде так робити, то ми досягнемо цієї мети!», – йдеться в петиції.

Тому працівники Хмельницької міської ради висловили свою позицію з цього питання та долучились до флешмобу на підтримку електронної петиції проти легалізації легких наркотиків.

Спортивний флешмоб відбувся сьогодні о 08:00, в приміщенні ДЮСШ №3. Близько ста представників місцевого самоврядування перед початком робочого дня зробили спортивну розминку та висловили свою підтримку здоровому способу життя.

«Хмельницькій міський голова та особи місцевого самоврядування підтримують петицію проти легалізації легких наркотиків, яка зареєстрована на офіційному сайті Президента України, і сьогодні зранку ми зібралися, щоб показати, що ми за здоровий життя і ми проти наркотиків», – підкреслила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

«Моє місто щодня нове!», «Моє місто щодня спортивне!», «Ми за Україну без наркотиків!» – саме такі гасла лунали сьогодні у спортивній школі №3.

На завершення акції учасники передали естафету Національній та патрульній поліції України в Хмельницькій області.