Субота, 14 Травня, 2022

Про що Олександр Симчишин говорив з учасниками «Школи сучасного лідера»

Сьогодні, 28 лютого, міський голова Олександр Симчишин провів зустріч з лідерами учнівського самоврядування, активними старшокласниками та студентами. Про що мер говорив з учасниками «Школи сучасних лідерів», дізнавався «Хмельницький.Yes».

У формуванні майбутнього нашого міста та України загалом великою мірою залежить активна та свідома участь молоді у громадських справах та суспільних перетвореннях. Тому виховання свідомого молодого покоління та активних громадян суспільства слід розпочинати ще зі школи та приділяти цьому значну увагу. Спонукання до творчої роботи та залучення молодих людей до участі в цікавих проектах дасть змогу їм реалізувати себе у суспільстві. Хмельницька міська рада докладає зусиль до втілення цих завдань. Зокрема, з 2016 року впроваджує політичну освітню програму для учнівської та студентської молоді. Програма включає в себе пізнавальні екскурсії міською радою, брейн-ринги, стажування.

Зазначимо, що у нашому місті «Школа сучасних лідерів» проводиться вдруге. Вперше хмельницька молодь мала можливість взяти участь у такому цікавому навчанні в грудні 2018 року.

Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з лідерами учнівського самоврядування, активними старшокласниками та студентами. 

«Ми сьогодні відкриваємо черговий етап політичної освіти, формування політичного лідерства для активної молоді. Хмельницька молодь демонструє активність, а активність це одна із тих речей, яка рухає світом. Я впевнений, що ви отримаєте новий досвід і максимально корисно використаєте цей час. Мені було б дуже приємно, якби в майбутньому ви себе бачили в органах місцевого самоврядування. Це дуже цікава робота. Ми максимально відкрили міську раду для учнівської молоді. Більше 5 тисяч учнів відвідали міську раду в форматі міні-екскурсій. Хочемо, щоб учнівська та студентська молодь побачила як функціонує міська рада, побачила це з середини, а не з телевізора чи соціальних мереж і з часом виявила бажання тут працювати», – зазначив міський голова.

Олександр Сергійович поділився з присутніми власним досвідом виборчої кампанії 2015 року. Він проводив зустрічі та спілкування із виборцями, а не зосереджував головну увагу на політичній рекламі.

«Молоді українці мають бути активними громадянами. Теза, що від мене нічого не залежить, не є правдою. Поки молодь пасивна і ні в що не вірить, то у нас буде така ситуація, яка є зараз. Якщо ти віриш і працюєш, то обов’язково досягнеш результату», – підкреслив міський голова.

Протягом трьох днів навчання на учасників чекатиме багато цікавого. Зокрема, вони зможуть поспілкуватися з успішними представниками громадського сектору, професійними тренерами з «Профі-тренінг студії», задати їм запитання. Також молодь гратиме у політичну гру «Узурпація», яку проводитиме Національна політична академія.

Учасники студій розпочнуться роботу із пошуку відповіді на питання, що стосується важливості громадської активності. Голова правління Хмельницького енергетичного кластеру Степан Кушнір проведе відкриту дискусію на тему відповідальності молоді за країну. На завершення першого дня громадсько-політичних студій учасники спілкуватимуться про командну взаємомотивацію та як запобігти емоційному вигоранню лідера.

Зазначимо, що у нашому місті «Школа сучасних лідерів» проводиться вдруге. Вперше хмельницька молодь мала можливість взяти участь у такому цікавому навчанні в грудні 2018 року.