Понеділок, 16 Травня, 2022

Визначились за кого будете голосувати. А ви впевнені, що є у списку виборців?

Дізнайтесь більше разом із yesХмельницький

Усім відомо, що вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Проте на вас та членів вашої родини може чекати неприємний сюрприз на виборчій дільниці – відсутність ваших даних у списку виборців.

Потрібно звірити дані

Аби скористатись своїм законним правом та проголосувати необхідно звірити особисті дані у списках виборців. Якщо помилка таки існує – далі вносити зміни до Державного реєстру виборців.

Потрібно поквапитись, адже відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» зміни можуть бути внесені до 25 березня 2019 року. Після цієї дати усі зміни будуть вноситися лише за рішенням суду. Також звертаємо вашу увагу, що в день виборів жодних змін до Державного реєстру виборців вносити не можна.

Куди звертатися?

Дані про себе та рідних необхідно звірити у реєстрі виборців у відділі ведення державного реєстру виборців Хмельницької міської ради за адресою: вулиця Гагаріна, 3, кабінети 206, 220. Є також зручніший метод – через особистий кабінет виборця на сайті drv.gov.ua.

Якщо у списку виборців знайшли помилку?

Якщо так склалося, що у ваших даних виявлено помилки, потрібно звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міськради. Також можна пройти процедуру онлайн. Знову ж таки необхідно зайти у свій особистий кабінет та здійснити запит на зміну даних. Ваше звернення буде опрацьовуватися впродовж двох днів.  Відповідь буде надіслано на електронну адресу. Перевіряйте дані заздалегідь аби вчасно виправити помилки у списку виборців.

Якщо ви збираєтесь голосувати не за місцем реєстрації, тоді пишите заяву відповідного зразка. З собою необхідно мати документи, які засвідчують особу громадянина України та ідентифікаційний код.