Середа, 22 Червня, 2022

Олександр Симчишин – найвідповідальніший міський голова

Аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував, як міські голови виконують свої обіцянки. Хто потрапив до п’ятірки лідерів рейтингу, далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Олександр Симчишин найкраще виконує власні обіцянки

25 жовтня 2020 року відбулися місцеві вибори. Усі обласні центри отримали нових міських голів. Когось переобрали вдруге, когось втретє, а декого навіть вчетверте. Лише чотирма містами керують новачки на посаді мера.

Аналітики порталу «Слово і Діло» і надалі продовжують слідкувати за тим, як міські голови виконують власні обіцянки. Спеціалісти фіксують обіцянки, які дають мери. Надалі Аналітики моніторять виконання цих обіцянок міськими головами. Комусь вдається добре з цим справлятися, а комусь – не дуже. За даними аналітичного порталу, наразі найгірше виконують власні обіцянки міський голова Луцька Ігор Поліщук та міський голова Рівного Олександр Третяк. Це їхні перші каденції. Поки що мери цих міст не виконали жодної обіцянки і рейтинг їхньої відповідальності дорівнює нулю.

Станом на кінець квітня цього року найкраще виконує свої обіцянки міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Нагадаємо, його переобрали на другий термін. Олександр Сергійович переміг у першому турі. Симчишин отримав 74062 голоси, а це становить 86,83%, що є найкращим результатом серед усіх міських голів обласних центрів. Олександр Сергійович найкраще впорався із втіленням зобов’язань. За дві каденції він виконав 79% обіцянок. На поточний термін Олександр Симчишин обіцяв кожного року будувати чотири-п’ять нових спортивних майданчиків, видавати комунальникам житло, побудувати Палац Спорту, а також відкрити Хмельницький аеропорт. Наразі лише 14 відсотків обіцянок Симчишин не виконав.

На другому місці рейтингу опинилися міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та міський голова Дніпра Борис Філатов. Обидва мери за дві каденції виконали по 67 відсотків зобов’язань. Третє місце рейтингу відповідальності займає мер Тернополя Сергій Надал. Йому вдалося виконати 65 відсотків обіцянок. На четвертому місці – міський голова Вінниці Сергій Моргунов (64%), на п’ятому – мер Миколаєва Олександр Сєнкевич (55%).

Соціальні мережі

Додамо, що Олександр Симчишин активно веде власні сторінки у соціальних мережах та, у міру можливості, відповідає на коментарі і запитання хмельничан. Міський голова регулярно ділиться інформацією про стан будівництва доріг, шкіл, дитячих садочків, спортивних і дитячих майданчиків, Палацу Спорту, про ремонт прибудинкових територій, медичних закладів. Також на своїх сторінках у соцмережах Симчишин звітує про забезпечення житлом комунальників, учасників російсько-української війни. Олександр Симчишин ділиться інформацією про результати сесій міської ради. Недавно Олександр Сергійович поділився світлинами, як він відсвяткував Великдень у родинному колі.

Хмельничани дякують Олександру Симчишину за розвиток рідного міста. Користувачі соцмереж кажуть, що завдяки Олександру Сергійовичу Хмельницький займає перші місця у престижних номінаціях.