Четвер, 12 Травня, 2022

Працівники СБУ блокували створення у Хмельницькому фейкової міської ради

У Хмельницькому працівники управління служби безпеки України в області зупинили створення фейкової міськради. Далі розповість про це yes-khmelnytskyi.

Фейкова Хмельницька міська рада

Минулого тижня в клубі «СВ», за ініціативи його власника Віктора Вікарчука, було проведене зібрання 18 хмельничан. Під час заходу вони проголосили створення нової Хмельницької міської ради і відповідно ліквідацію тієї, яка є зараз. Начебто теперішня міська рада – це насправді Рада УРСР. Під час зібрання було створено так званий «орган місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». Також учасники зібрання обрали голову ради і закликали не визнавати державні органи. Вони стверджують, що їх юридично не існує, що це все начебто приватні фірми. Також учасники зібрання говорили про те, що потрібно створювати свою Територіальну Поліцію, щоб протидіяти Національній Поліції України.

До фейкової Хмельницької міської ради входило 10 людей:

  • Тесленко Валерій
  • Замазкін Денис
  • Роля Олена
  • Уграк Ольга
  • Білецький Павло (голова “міської ради”)
  • Москалюк Тетяна
  • Гоменюк Валентина
  • Оліщук Володимир
  • Духовська Тетяна
  • Захарчук Ірина

Обшуки

Вчора, 29 жовтня, працівники управління СБУ Хмельниччини провели обшуки у підозрюваних осіб. Один із них хмельницький підприємець, власник спортивно-розважального клубу «СВ» Віктор Вікарчук.

Під час обшуків Вікарчук впевнено стверджував, що в Україні юридично не існує ніякого СБУ, а місцеві ради зареєстровані як фірми. Також Віктор Вікарчук запевняв, що буде створювати свої «справжні» міські ради по всій Україні, потім обласні ради, потім Верховну Раду і правоохоронні органи. Крім того, Вікарчук закликав усіх свідомих людей приїхати йому на допомогу. Однак на це погодилися лише кілька фейкових депутатів самопроголошеної міської ради. Усі ці суперечки знімали на відео працівники клубу «СВ» та оприлюднювали на сторінці самого Вікарчука у прямому ефірі.

Спецслужби встановили, що Віктор Вікарчук на власній сторінці у соцмережах поширював інформацію із закликами приєднуватись до «новоутвореної міської ради» для здійснення «реального» місцевого самоврядування.

У помешканні екс-кандидата від ОПЗЖ Віктора Вікарчука та в будівлі його клубу «СВ» поліцейські знайшли документи, які підтверджують протиправну діяльність.

Андрій Орєхов

Цікаво те, що юристом клубу «СВ» є Андрій Орєхов, який в 2014 був затриманий СБУ разом з Оксаною Корецькою за розповсюдження газети терористичних угруповань ДНР та ЛНР «Новоросія», і посягання на територіальну цілісність України. Андрій Орєхов занесений в базу Миротворця. Відомо, що він займався пропагандою сепаратизму. Також Андрій Орєхов є організатором циклу лекцій та відеоконференцій про політичну ситуацію в Україні (2013-2014 рр.), в яких він пропагував об’єднання Росії та України.

Фото – ngp-ua

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж вважають, що Вікарчук повинен отримати ув’язнення за сепаратизм. Дехто каже, що спочатку треба провести медичну експертизу, а потім – вирішувати питання щодо відкриття кримінального провадження. Також хмельничани стверджують, що Віктор Вікарчук завжди мав проросійську позицію.