Середа, 22 Червня, 2022

У Хмельницькому провели обшуки у депутатів фейкової міської ради

Служба безпеки України розслідує створення у Хмельницькому фейкової міської ради. Псевдодепутати виконували завдання з Росії. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Обшуки у фейковій міській раді

Тривають слідчі дії щодо створення у Хмельницькому так званого органу місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». У псевдодепутатів фейкової міської ради було проведено декілька обшуків. Речниця управління СБУ у Хмельницькій області Людмила Рябчук розповіла, що у фейкових депутатів вилучили матеріали, які свідчать про те, що діяльність самопроголошеної міської ради регулювалася з Росії. З’ясувалося, що так звані «депутати» вели співпрацю з Анатолієм Шарієм. Це відомий російський пропагандист, якому повідомлено у державній зраді. Про це повідомляє «Суспільне».

Людмила Рябчук розповідає, що під час обшуків у представників незаконного створеної міської ради виявили та вилучили різноманітні агітаційні матеріали, статути, печатки, протоколи засідань, розпорядження, бланки, а також комп’ютерну техніку та картки платіжних систем Росії.

За словами Людмил Рябчук, наразі триває досудове розслідування за ст. 109 Кримінального кодексу України.

В СБУ прізвища підозрюваних осіб не повідомляють, оскільки це таємниця слідства.

Фейкова Хмельницька міська рада

Нагадаємо, що у жовтні минулого року працівники Служби безпеки України зупинили створення у Хмельницькому фейкової міської ради. Створення нового самопроголошеного органу місцевого самоврядування відбулося у спортивно-розважальному клубі «СВ», за ініціативи його власника, підприємця та екс-кандидата в депутати від ОПЗЖ Віктора Вікарчука. Під час цього засідання його учасники проголосили ліквідацію діючої міської ради, назвавши її «Радою УРСР». Учасниками зібрання було обрано голову фейкової ради. Вони закликали усіх не визнавати органи державної влади, аргументуючи це тим, що вони начебто всі приватні фірми, а юридично їх насправді не існує. Крім того, псевдодепутати збиралися створити власну Територіальну поліцію, яка мала протидіяти Національній поліції України. До фейкової міської ради увійшло 10 людей.

На своїй сторінці у соціальній мережі Віктор Вікарчук неодноразово закликав усіх до новоствореної міської ради та здійснювати реальне місцеве самоврядування. Відомо також, що Віктор Вікарчук завжди мав проросійську позицію. Крім того, він неодноразово влаштовував та закликав усіх приєднуватися до мітингів проти коронавірусу та карантину. Встановлено, що клуб «СВ» працював, незважаючи на карантинні обмеження та збирав натовпи людей.

У помешканні Віктора Вікарчука та в приміщенні його клубу були знайдені документи, що підтверджують його протиправну діяльність.

Також відомо, що юристом клубу «СВ» є Андрій Орєхов, який був затриманий у 2014 році разом з Оксаною Корецькою за поширення газети терористичних угруповань ЛНР та ДНР «Новоросія». Андрій Орєхов занесений в базу Миротворця