Понеділок, 16 Травня, 2022

Біля Хмельницької міської ради бізнесмена Вікарчука облили зеленкою

Сьогодні, 2 листопада, біля будівлі Хмельницької міської ради, відбувся інцидент, під час якого місцевого підприємця, власника спортивно-розважального клубу «СВ» Віктора Вікарчука облили зеленкою. Підприємець прийшов поспілкуватися з міським головою Олександром Симчишиним. Далі розповість про це yes-khmelnytskyi.

Віктор Вікарчук прийшов до міської ради, щоб поговорити з Олександром Симчишиним. Він хотів пояснити, що існуюча міська рада насправді нелегітимна. Також біля установи зібралися активісти, ветерани АТО та прихильники Вікарчука. Розпочалася сутичка, під час якої хтось з натовпу облив бізнесмена зеленкою. Активісти знімали все, що відбувалося біля міської ради та транслювали у соцмережі.

Згодом Олександр Симчишин таки вийшов до Віктора Вікарчука. Під час розмови були присутні правоохоронці. Міський голова зазначив, що Хмельницька міська рада діє на підставі статей 140 та 146 Конституції України та Закону України “Про місцеве самоврядування”. Також він назвав діяльність бізнесмена сепаратизмом і сказав, що ніхто не дозволить йому створити так звану Хмельницьку народну республіку. Також Олександр Симчишин заявив, що звернеться до поліції щодо антидержавної діяльності підприємця. Після цього Віктора Вікарчука забрали до поліцейського відділку для отримання пояснень.

Хмельничани сподіваються, що поліція відреагує належним чином, адже такий сценарій нашій країні вже відомий. Користувачі соцмереж кажуть, що важливо привернути максимальну увагу правоохоронних органів до антидержавницьких закликів цих осіб Крім того, декому навіть важко просто повірити в те, що все це відбувається у рідному місті.

Нагадаємо, нещодавно в клубі «СВ», за ініціативи його власника Віктора Вікарчука, відбулося зібрання хмельничан, під час якого було проголошено створення нової Хмельницької міської ради і відповідно ліквідацію тієї, яка є зараз. Під час зібрання створили так званий «орган місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». Також учасники зібрання обрали голову ради і закликали не визнавати державні органи. 29 жовтня працівники управління СБУ Хмельниччини провели обшуки у підозрюваних осіб та знайшли документи, які підтверджують протиправну діяльність. 

Фото – Василь Камінський