Четвер, 12 Травня, 2022

Хто переміг у сімейному футбольному челенджі від Олександра Симчишина

Дві активні родини з Хмельницького стали переможцями спортивного челенджу від міського голови Олександра Симчишина. Вправу повторили сім’ї Савчуків і Маслянків. Далі на yes-khmelnytskyi.

Нагадаємо, що 21 квітня, міський голова Олександр Симчишин разом із трьома синами спробували головою закинути м’яча до відра.  Після вдалої спроби мер запропонував хмельницьким родинам повторити цей трюк та оголосив початок спортивного челенджу.

Активна сім’я Савчуків вирішила не гаяти часу і спробувати повторити вправу. Батько Віктор, доньки Світлана і Катерина, а також старший син втілили ідею міського голови прямо у квартирі. Учасники челенджу розповідають, що виконати маневр вдалося на сьомій хвилині зйомки. Жартують, що після таких випробувань домашній інтер’єр не зазнав змін. Додамо, що старший син займається футболом, а батько є гравцем міської футзальної команди. Саме сім’я Савчуків стала головними переможцями челенджу. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Олександр Симчишин обрав переможців спортивного сімейного челенджу. Про це вчора, 11 травня, міський голова повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

«Пам’ятаєте наш спонтанний сімейний футбольний челендж? Так от, вправу повторили сім’ї Савчуків і Маслянків», – написав мер.

Сестри Маслянко разом з батьком також перемогли у челенджі від міського голови. Ольга працює вчителем фізкультури в Навчально-виховному комплексі №10, а Юлія – викладачем у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Від сім’ї Симчишиних міський голова передав переможцям подарунки: солодощі та м’ячі. Хмельничани також коментують допис мера та вітають переможців спортивного челенджу.

Олександр Симчишин додає, що цього року великий футбольний сімейний фестиваль буде перенесено у зв’язку з карантином. Нагадаємо, що спортивний фестиваль вперше провели у нашому місті влітку минулого року. Міський голова закликає усіх хмельничан не припиняти тренуватися і займатися спортом, навіть перебуваючи вдома.