Понеділок, 16 Травня, 2022

Хмельничани мають можливість перевірити дані про себе у реєстрі виборців

Хмельничани можуть перевірити дані про себе у реєстрі виборців вже зараз. Що потрібно для цього зробити, далі розповість «Хмельницький.Yes».

Кожен виборець вже має можливість перевірити дані про себе у реєстрі. А тим, хто планує голосувати не за місцем реєстрації, потрібно прийти до відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міської ради, написати заяву та додати до неї необхідні документи. 

Для того, щоб перевірити дані про себе у реєстрі виборців, потрібно завітати до відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міської ради. Також це можна зробити в онлайн режимі через особистий кабінет виборця на сайті drv.gov.ua. 

Якщо у Ваших даних буде виявлено помилки, потрібно звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців. Для того, щоб необхідні зміни були внесені вчасно, хмельничанам радять заздалегідь пройти перевірку своїх даних. 

Також відомо, що у Хмельницькому змінять розташування чотирьох виборчих дільниць. Це відбудеться з різних причин. Зокрема, через неналежний стан приміщення або неможливість проведення голосування. Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міської ради Олег Торкало розповів, що дільниця, яка знаходилася за адресою вулиця Курчатова 69/1, тепер буде знаходитися по Деповській, 12. За його словами, дільниця, яка була на Інститутській, 8, буде перенесена на Інститутську, 6. Дільниця, яка знаходилася у приміщенні по вул. Чорновола, 62, буде перенесена у школу №14. А дільниця, яка раніше була на вулиці Чорновола, 159, тепер буде знаходитися в НВК №9. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

У голосуванні, яке відбудеться 31 березня, зможуть взяти участь усі громадяни України, яким виповнилося 18 років до 30 березня включно.