П’ятниця, 13 Травня, 2022

Олександр Симчишин офіційно вдруге став міським головою Хмельницького

Вчора, 6 листопада, міська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування за міського голову Хмельницького. Далі на yes-khmelnytskyi.

Результати виборів міського голови Хмельницького

25 жовтня хмельничани обирали міського голову. Вчора ввечері стали відомі результати місцевих виборів. Олександр Симчишин переміг у першому турі та отримав 74062 голоси, а це становить 86,83 відсотки. Це є найкращим результатом серед усіх міських голів обласних центрів. На своїй сторінці у соцмережі Олександр Симчишин оприлюднив світлину протоколу ТВК, яка підтверджує його перемогу на місцевих виборах.

Здобутки Олександра Симчишина на посаді міського голови

Нагадаємо, що Олександр Симчишин став мером Хмельницького 17 листопада 2015 року. П’ять років тому вибори міського голови Хмельницького відбулися в два тури, куди пройшли Олександр Симчишин і Костянтин Чернилевський. У результаті Симчишин отримав близько 60% голосів. Серед виконаних обіцянок Олександра Симчишина протягом п’яти років: десятки відремонтованих вулиць, побудована вулиця Січових Стрільців, яка з’єднала Озерну та Старокостянтинівське шосе, нові сквери, реконструкція Привокзальної площі, будівництво 18 кілометрів велодоріжок, нові інклюзивні дитячі майданчики, озеленення міста, підземні сміттєві контейнери, масштабні ярмарки та фестивалі, будівництво Палацу Спорту, оновлення Площі Свободи та будівництво фонтану закоханих, нові спортивні майданчики та багато іншого. Також у Хмельницькому створюються нові робочі місця. Міська влада реалізує різноманітні проекти для підтримки місцевого бізнесу: Програма сприяння та підтримки підприємництва, проект «Купуй Хмельницьке», навчання у «Школі молодого підприємця».

Однак Олександр Симчишин не збирається зупинятися на досягнутому. Попереду будівництво Молодіжного парку, сміттєпереробного комплексу, відновлення водонапірної башти у мікрорайоні Дубове, закупівля нових тролейбусів, нові велодоріжки, відкриття індустріального парку, завершення будівництва початкової школи у мікрорайоні Озерна, нові спортивні та дитячі майданчики, та багато іншого.

На своїх сторінках у соцмережах Олександр Симчишин регулярно звітує про виконану роботу, зокрема, про відкриття нових дитячих та спортивних майданчиків, ремонт доріг, прибудинкових територій, сімейних амбулаторій, навчальних закладів тощо.

Реакція соцмереж

Хмельничани щиро вітають Олександра Сергійовича з перемогою. Користувачі соцмереж бажають Симчишину успіхів, терпіння, плідної роботи та нових перемог. Хмельничани радіють таким чудовим результатам та надіються на подальші його досягнення на благо рідного міста. Також дописувачі вважають це хорошим прикладом для інших мерів. Крім того, на думку хмельничан, такий результат голосування є цілком закономірним та заслуженим. Мешканці міста також бажають міському голові сил, позитиву та енергії на втілення нових проектів та задумів.