Понеділок, 16 Травня, 2022

Олександра Симчишина номінували на звання «Міський голова року»

Міського голову Хмельницького Олександра Симчишина номіновано на звання «Людина року-2020» в номінації «Міський голова року» (великих міст). Далі розповість про це yes-khmelnytskyi.

Людина року

Оргкомітет конкурсу оприлюднив список претендентів на звання «Людина року-2020». Цього року загальнонаціональна програма «Людина року» святкує свій 25-річний ювілей. У лауреатському переліку представлені 13 регіонів України:

 1. Вінницька обл.,
 2. Дніпропетровська обл.,
 3. Донецька обл.,
 4. Житомирська обл.,
 5. Закарпатська обл.,
 6. Івано-Франківська обл.,
 7. м. Київ,
 8. Київська обл.,
 9. Львівська обл.,
 10. Одеська обл.,
 11. Полтавська обл.,
 12. Харківська обл.,
 13. Хмельницька обл.

Протягом 25 років існування премії почесне звання «Людина року» отримали 444 переможці у національних номінаціях та 143 володарі міжнародних і спеціальних премій.

Цього року за звання «Міський голова року» (великих міст) буде змагатися мер Хмельницького Олександр Симчишин. Також на це звання претендують міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та мер Києва Віталій Кличко. Хто ж стане міським головою року, дізнаємось вже наприкінці травня.

Реакція соцмереж

Хмельничани кажуть, що Олександр Симчишин заслуговує на те, щоб отримати звання «Міський голова року». Дописувачі вітають Симчишина з тим, що він потрапив до номінації та вважають це справедливим. Також хмельничани стверджують, що завдяки сумлінній праці міського голови наше місто народилося заново. Мешканці міста бажають Олександру Сергійовичу успіхів та вірять в його перемогу. Також дописувачі кажуть, що Симчишин точно вартий цієї відзнаки та обов’язково його підтримуватимуть.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Олександра Симчишина вдруге обрали міським головою Хмельницького. Отже, Олександра Симчишина підтримали 86,83% хмельничан. 

Додамо, що минулого тижня Олександра Симчишина обрали головою Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Кандидатуру Симчишина підтримали одноголосно. Наразі до регіонального відділення Асоціації входять представники 36 громад Хмельниччини.