Середа, 22 Червня, 2022

Державний прапор за 5 мільйонів буде встановлено у Хмельницькому

У той час коли Україна та, Хмельниччина зокрема, потерпають від коронавірусної інфекції, коли в лікарнях не вистачає хворим кисню, коли онкохворим на лікування допомагають прості громадяни, в Хмельницькому вирішили встановити прапор за 5 мільйонів гривень. Хто прийняв таке рішення, читайте на сторінках сайту yes-khmelnytskyi.com.ua.

Депутати підтримали ініціативу

У Офісі Президента виступили з ініціативою аби у всіх регіонах до 30-річчя незалежності України встановили Державні стяги. Потрібно зазначити, що розмір та суму фінансування кожен регіон має визначити самостійно. Депутати Хмельницької обласної ради вирішили, що Державний прапор на Хмельниччині має коштувати 5 мільйонів. Це буде найбільший жовто-блакитний стяг в регіоні. За таке рішення проголосувало 49 депутатів із 64.

Додамо, що деякі регіони оцінили стяг у дещо меншу суму. Проте справжні патріоти, напевно, живуть у Миколаєві, адже там Державний прапор та реконструкція скверу буде коштувати 27 мільйонів.

Хмельничани обурені рішенням керманичів

Подоляни в соціальних мережах активно обговорюють встановлення дороговартісного стягу. Адже місто має безліч проблем, які можна вирішити за ці кошти. До прикладу, людям щоранку важко добратися до роботи. Тому що, у зв’язку з карантинними обмеженнями, у салоні мають право перевозити лише сидячих пасажирів. Подоляни систематично скаржаться на брак транспорту та тисняву на зупинках. Також є проблеми з навчальними закладами. В обласному центрі вже давно переповнені школи та дитячі садочки. У мікрорайоні Озерна функціонує найбільша (за кількістю дітей) школа в Україні. У той час на Озерній декілька років будується школа для молодших школярів. А затримує процес будівництва — брак фінансування…

Які ваші думки щодо встановлення прапора за 5 мільйонів гривень?