Четвер, 12 Травня, 2022

Олександр Симчишин став лідером рейтингу відповідальності міських голів

У неділю, 25 жовтня, відбудуться місцеві вибори. Аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував, хто з міських голів найкраще виконав свої обіцянки за п’ять років на посаді. Далі розповість детальніше yes-khmelnytskyi.

Аналітики порталу «Слово і Діло» і надалі слідкують за тим, які міські голови виконують свої обіцянки. Фахівці фіксують обіцянки, які дають мери, а потім відслідковують їх виконання. За п’ять років комусь вдалося досить добре з цим справитися, а декому не дуже. За підрахунками аналітичного порталу, найгірше справляються з виконанням обіцянок міський голова Харкова Геннадій Кернес та міський голова Рівного Володимир Хомко. Вони не виконали відповідно 39% та 38% своїх обіцянок. Таким чином, в них найвищий рівень безвідповідальності.

Також аналітики промоніторили, на скільки успішно виконує свої обіцянки міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Він найкраще впорався із виконанням обіцянок. Очільник Хмельницького має найвищий рівень відповідальності порівняно з іншими мерами. Нагадаємо, що Олександр Симчишин став мером Хмельницького 17 листопада 2015 року. Протягом цього часу він дав чимало обіцянок – 178, включаючи передвиборчі програмні. За час каденції він виконав 136 обіцянок, ще 22 перебувають у процесі виконання. Це є найкращим результатом серед усіх міських голів обласних центрів України.

Серед виконаних обіцянок Олександра Симчишина: безкоштовна доставка продуктів самотнім людям поважного віку, ремонт вулиць Храновського, Курчатова, Купріна, Гальчевського, Будівельників, перехрестя Прибузька – Свободи, оновлення дорожнього покриття на вулиці Трудовій, підтримка малого та середнього бізнесу, особиста перевірка якості харчування у дитячих садочках та багато іншого .

Олександр Симчишин активно веде сторінки у соцмережах. Міський голова регулярно звітує про ремонт доріг, вулиць, дитячих садочків, шкіл, лікарень, відкриття нових дитячих та спортивних майданчиків.