Середа, 22 Червня, 2022

Олександр Симчишин зустрівся з хмельницькими добровольцями

Вчора, 14 березня, в Україні, відзначали День добровольця. Сьогодні хмельничан-добровольців вітали у міській раді. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Ті, хто першими стали на захист Батьківщини. Ті, хто за покликом серця пішли обороняти Україну. Добровольці. Вони є символом втілення боротьби за незалежність України. Добровольці не чекали винагороди за свою справу, а й мужньо йшли за покликом серця та готові були віддати найдорожче – своє життя. Це свято Героїв, які першими протистояли російським військовим на Сході. Добровольці, ризикуючи власним життям, пішли захищати Україну у березні 2014 року. 14 березня 2014 року бійцями самооборони Майдану було оголошено про старт підготовки до боротьби за територіальну цілісність України. Цього дня також відбулися збори добровольців на полігоні у Нових Петрівцях під Києвом. 

У зв’язку за карантинними обмеженнями масштабних заходів із нагоди Дня добровольця у Хмельницькому не влаштовували, щоб уникнути скупчення людей.

Зустріч із хмельницькими добровольцями, які стали на захист України під час російсько-української війни, відбулася сьогодні, 15 березня, у міській раді. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин чотири відзнаки «Мужність і відвага», дві з них – Героям Миколі Неживому і Володимиру Ковалю – посмертно. Також вісімнадцять військових отримали орден міського голови «Воля і мужність». Другий рік поспіль до Дня українського добровольця родина учасника російсько-української війни отримала сертифікат на квартиру. Кілька десятків добровольців отримали подарунки та матеріальну допомогу. Зустріч пройшла за кавою, у неформальній обстановці.

«Вже кілька років відзначаємо День Добровольця у форматі спілкування за кавою. Спілкуємося про проблеми, говоримо про минуле, плануємо майбутнє, обов‘язково згадуємо тих, хто загинув чи помер. Вічна їм Пам’ять! Традиційно до Дня Добровольця подарували квартиру героїчному бійцю, що пережив важке поранення. Чоловік не знав, який сюрприз його чекає і його емоції багато вартують!

Також міський голова подякував кожному добровольцеві, який став на захист нашої країни.

У Хмельницькому понад 4 тисячі захисників мають статус учасника бойових дій.