Субота, 17 Квітня, 2021

Які були порушення на місцевих виборах у Хмельницькому

Як Хмельницький вшановує пам’ять колишнього мера Михайла Чекмана

Ось уже два десятиліття  поспіль 21 липня Хмельницький вшановує пам'ять свого колишнього мера Михайла Чекмана та його дружини Галини Сергіївни, які трагічно загинули в...

Рейтинг мера Хмельницького порівняно з іншими містами України

Серед місцевих органів влади найбільший рейтинг у мера Хмельницького, найнижчий – в облдержадміністрації. Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту в усіх обласних...

Програма «Мер під прикриттям»: перевтілення мера Хмельницького

ТСН транслювала телесеріаліті «Мер під прикриттям» – проект телеканалу «1+1» та Міжнародного саміту мерів. За правилами проекту очільники міст мали змінити свою зовнішність та...

Візит Володимира Зеленського на Хмельниччину: вже вдруге за 2020 рік

Володимир Зеленський навідується до всіх куточків України з робочими візитами. Вже вдруге за 2020 рік Президент України відвідав Хмельницьку область. Робоча поїздка...

25 жовтня 2020 року пройшли місцеві вибори в Хмельницькій області. Виборці отримали на руки по чотири бюлетеня для голосування. Детальніше про те, як пройшли місцеві вибори та які порушення були виявлені розповість Хмельницкий Yes.

Особливості виборів

В Хмельницькій ОДА повідомили, що було заявлено 80 кандидатів, серед яких обирають 13 міських голів, 64 депутата Хмельницької обласної ради з 556 осіб (від 10 партій).

В Державному реєстрі виборців станом на 30 вересня 2020 року в Хмельницькій області 1 008 981 виборець.

Порушення на місцевих виборах

Голова однієї з дільниць Хмельницької області прийшов на роботу нетверезим. Саме про це повідомила прес-служба управління Національної політики Хмельницької області.

Вона повідомила, що на місце одразу же виїхала служба патрульної поліції. Після того, як чоловіка перевірили, виявлено 2,8 проміле алкоголю в крові чоловіка.

За таке порушення голову виборчої комісії покарали штрафом від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів містян, що складає від 51 до 85 гривень.

Виділяли такі основні порушення.

  1. До головної проблеми – порушення під час проведення місцевих виборів назвали недотримання санітарних заходів.
  2. Окрім цього, відслідковувалися факти незаконної агітації.
  3. Недопуск спостерігачів на окремі відділення.
  4. Фіксувалися також випадки відкриття виборчих дільниць з затримкою. Наприклад, в Святогорську Донецької області не відкрилися вчасно три виборчі дільниці, через це члени комісій не встигли вчасно перерахувати бюлетені. Були випадки і протилежні. В селі Осипівка Хмельницької області голосування розпочали раніше – о 7:50.
  5. Порушення, пов’язані з президентським опитуванням.

Також варто відмітити, що на виборчій дільниці, котра розташована за адресою Курчатова, 4/3 зафіксовані наступні порушення. Члени виборчої комісії намагалися якнайшвидше виконати свої обов’язки. Контрольні листи вони вкинули до скриньки о 6:47, при цьому забули поставити на них печатки.

Політична агітація в Хмельницькому

Відомо, що в Рівному та в Хмельницькому виборцям роздавали їжу. В Рівному – це цукерки. В Хмельницькому кандидати вручали крупи та муку, масло. Такою інформацією ділилися виборці на сторінках у Фейсбуці.

Цікаво, що один з виборців в Хмельницькій області намагався проголосувати по фото паспорту з телефону. Звичайно, такі дії недопустимі. Всього в Хмельницькій області зафіксовано 86 порушень.

Правоохоронці фіксували факти підкупу виборців.

Активність виборців

Найактивнішими виборцями за результатами проведених статистичних досліджень стали жителі Західної України. Зафіксували найвищий результат у Тернопільській області, де відсоток свідомих містян, котрі зробили свій вибір, склав 46,77%. Найнижчі показники зафіксували у Донецькій області, прийшло на місцеві вибори всього 31,46%.

Олег Діденко сказав, що простежується тенденція така, що найбільш активнішими виборцями були жителі з Західної та центральної України (якщо порівнювати з містянами Сходу, Півдня України).

В результаті проведених виборів перемогу отримав Олександр Симчишин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Про прапор, ринки та школу на Озерній: Олександр Симчишин відповів на онлайн-звернення хмельничан

Сьогодні, 15 квітня, у Хмельницькій міській раді, пройшов традиційний онлайн-прийом громадян. Цього разу на звернення хмельничан відповідав міський голова Олександр Симчишин. Далі...

Державний прапор за 5 мільйонів буде встановлено у Хмельницькому

У той час коли Україна та, Хмельниччина зокрема, потерпають від коронавірусної інфекції, коли в лікарнях не вистачає хворим кисню, коли онкохворим на...

У Хмельницькому провели обшуки у депутатів фейкової міської ради

Служба безпеки України розслідує створення у Хмельницькому фейкової міської ради. Псевдодепутати виконували завдання з Росії. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi.

Як вести бізнес та автоматизувати продажі в Хмельницькому через Бітрікс24

Чіткість та організованість — головний ключ до успішного ведення бізнесу. Якщо ви прагнете систематизувати завдання для підлеглих та вчасно отримувати сповіщення про...

Суд визначив, що Віолетту Лабазюк законно обрали головою Хмельницької обласної ради

Апеляційний суд підтвердив, що Віолетту Лабазюк законно обрали головою Хмельницької обласної ради. Далі розповість про це детальніше yes-khmelnytskyi. Суд...